George Clooney sa prihovoril za vojvodkyňu Meghan: Dúfam, že teraz k nej budú milší! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

George Clooney sa prihovoril za vojvodkyňu Meghan: Dúfam, že teraz k nej budú milší!

George Clooney
George Clooney
Zdroj: SITA/Invision/AP, File
09.05.2019 15:30

LOS ANGELES - Americký herec George Clooney dúfa, že médiá budú po narodení prvého potomka "aspoň o niečo milšie" k vojvodkyni Meghan. Ako slávny herec povedal americkým novinárom, je samozrejmé, že keď je niekto členom kráľovskej rodiny, je pod drobnohľadom médií.


Záujem zo strany novinárov o Meghan a jej manžela, princa Harryho sa teraz podľa neho ešte zintenzívni. Médiá by však podľa jeho slov mali popritom pamätať na to, že Meghan je "mladá žena, ktorej sa práve narodilo dieťa". Clooney s manželkou Amal sú blízkymi osobnými priateľmi vojvodkyne Meghan a princa Harryho a zúčastnili sa aj na ich svadbe.

Muži života princeznej Diany: Ktorému z nich skutočne patrilo srdce Lady Di?

Meghan a Harry v stredu svojho syna, ktorý prišiel na svet v pondelok ráno, prvý raz ukázali verejnosti. Buckinghamský palác zároveň oznámil, že ho pomenovali Archie Harrison. "Je to nádherné. Mám tých dvoch najlepších chlapov na svete, takže som veľmi šťastná," povedala vojvodkyňa zo Sussexu na Windsorskom hrade, zatiaľ čo Harry držal v náručí dvojdňového syna. "Má tú najzlatšiu povahu. Je úplne pokojný," povedala Meghan o dieťati. "Netuším, po kom to má," zavtipkoval Harry. Hneď po fototermíne pritom išli mladí rodičia predstaviť svojho potomka kráľovnej Alžbete II. a jej manželovi, princovi Philipovi.

Archie Harrison Mountbatten-Windsor sa narodil v pondelok o 05:26 miestneho času (06:26 stredoeurópskeho letného času) a po narodení vážil 3 260 gramov. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa zosobášili 19. mája 2018. To, že čakajú prvé dieťa, oznámili vlani v októbri. Bábätko je ôsme pravnúča kráľovnej Alžbety II. a siedme v nástupníckej línii na britský kráľovský trón.


Galéria

George Clooney George Clooney

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články