Známej speváčke láska pristane: Po boku pracháča žiari! | Topky.sk

Piatok, 23. august 2019. Meniny má Filip, zajtra Bartolomej.

Známej speváčke láska pristane: Po boku pracháča žiari!

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Zdroj: SITA
16.02.2019 11:00

NEW YORK - Zamilovaná! Speváčka Avril Lavigne (34) má za sebou viacero nevydarených vzťahov a dva rozvody. Na lásku však nezanevrela. Aktuálne randí s s miliardárom Phillipom Sarofimom (33), synom texaského magnáta Fayeza Sarofima. Pozrite sa, ako im to spolu pristane!


Kedysi spievala o skejterovi, dnes miluje boháča! Avril Lavigne patrila svojho času medzi najlepšie speváčky. Pred pár rokmi sa však vytratila z verejného života. Ako vyšlo najavo, mohli za to zdravotné problémy. Blondínka bojovala s lymskou boreliózou.

Avril je už zdravotne v poriadku a v posledných mesiacoch sa pokúša o comeback. Aj v súkromí prežíva šťasté obdobie. Necelý rok randí s miliardárom menom Phillip Sarofim. Podľa medializovaných informácií sa spoznali cez spoločných priateľov. Paparazzi zaľúbencov stretli už na spoločnej večeri, či počas nákupov. 

Pred pár dňami robil Phillip kráske spoločnosť na ceste do hotela. Avril bola hosťom v šou Jimmyho Fallona a vyzerala ozaj skvele. Nuž, láska jej pristane.

Avril Lavigne so svojím bohatým milencom.
Avril Lavigne
Zdroj: profimedia.sk

Avril Lavigne bola hosťom v šou Jimmyho Fallona.
Avril Lavigne
Zdroj: Instagram

Tvoria podľa vás Avril a Phillip pekný pár?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 318Galéria

Avril Lavigne Avril Lavigne so svojím Avril Lavigne bola hosťom Avril Lavigne a Jimmy Avril Lavigne vyzerá skvele. Avril Lavigne Avril Lavigne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články