Známa speváčka bez zábran: Svetu sa ukázala nahá! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Známa speváčka bez zábran: Svetu sa ukázala nahá!

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Zdroj: SITA
16.12.2018 11:00

LOS ANGELES - Nahota predáva! Toho sú si vedomé mnohé umelkyne a speváčky. V Evinom rúchu sa najnovšie predviedla aj Avril Lavigne (34), ktorá takto pózuje na promo fotkách k svojmu najnovšiemu albumu. Intímne partie a prsia si slávna blondínka schovala za gitaru.


Kariéra Avril Lavigne sa začala písať na prelome milénia. Talentovaná tínedžerka mala 17 rokov, keď vydala svoj prvý album. Postupne sa z nej stala pop-punková princezná a jej hity sú známe po celom svete.

Dnes má Avril 34 rokov a už čoskoro - vo februári jej vyjde ôsmy album. Speváčka ho v týchto dňoch intenzívne promuje na sociálnych sieťach. V rámci toho zverejnila aj fotografiu, na ktorej pózuje celkom nahá a v rukách drží gitaru. 

„Stále nemôžem uveriť tomu, že môj album je skoro tu. Znamená pre mňa veľa,” poznamenala na margo toho speváčka, ktorá zároveň poďakovala fanúšikom za podporu. Avril sa totiž na istý čas odmlčala. Dôvodom boli vážne zdravotné problém - lymská borelióza, kvôli ktorej bola päť mesiacov pripútaná na lôžko. 

Avril Lavigne sa ukázala svetu v Evinom rúchu.
Avril Lavigne
Zdroj: Instagram

Patríte medzi fanúšikov Avril Lavigne?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 607Galéria

Nástroje k článkuFOTO: instagram, profimedia.sk, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články