Najstaršia Kardashianka si vyšla v podprsenke: Ehm, veď jej vidno bradavku! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Najstaršia Kardashianka si vyšla v podprsenke: Ehm, veď jej vidno bradavku!

Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian
Zdroj: profimedia.sk
10.02.2019 20:00

NEW YORK - Provokatívna! Kourtney Kardashian (39) je síce najstaršou zo slávnych sestier, ale na sexepíle jej to nič neuberá. Tmavovláska sa pýši sexi krivkami, ktoré veľmi rada vystavuje na obdiv. Samozrejmosťou sú pre ňu aj odvážne outfity. Jeden taký prevetrala aj pred pár dňami. Do ulíc si to namierila v podprsenke, z ktorej jej vykúkala bradavka.


Kourtney Kardahsian má síce tri deti a na krku 40-tku, no štíhle krivky by jej mohli závidieť aj mnohé mladšie ženy. Známa kráska ich pomerne často vystavuje na obdiv. Na instagrame pravidelne zverejňuje fotky v bikinách a veru, je sa na čo pozerať. 

Najstaršia Kardashianka však celkom rada predvádza svoj sexepíl aj na červenom koberci alebo počas všedného dňa v uliciach. Paparazzi ju nedávno zvečnili v pomerne nezvyčajnom outfite.

Kourtney mala oblečený voľný nohavicový kostým, pod ktorým mala sexi podprsenku. Tá jej však bola zbytočná. Stačila totiž chvíľka nepozornosti a celebrita fotografom (ne)chtiac ukázala aj bradavku.  

Kourtney Kadashian vyšla do ulíc v prvokatívnom outfite. Z podprsenky jej však vykukala bradavka.
Kourtney Kardashian
Zdroj: profimedia.sk

Páči sa vám outfit, ktorý mala Kourtney Kardashian na sebe?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 481Galéria

Kourtney Kardashian Kourtney Kadashian vyšla do Kourtney Kardashian je najstaršou Kourtney Kardashian s dcérkou. Kourtney Kardashian má výstavné Kourtney Kardashian rada provokuje. Kourtney Kardashian

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, GQ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články