55-ročná herečka žúrovala s dcérami: Nemala konkurenciu! | Topky.sk

Nedeľa, 24. jún 2018. Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

55-ročná herečka žúrovala s dcérami: Nemala konkurenciu!

Demi Moore
Demi Moore, Zdroj: profimedia.sk
10.11.2017 22:00

LOS ANGELES - Herečka Demi Moore má túto sobotu sviatok - oslávi 55. narodeniny. Menšiu párty absolvovala už počas uplynulého týždňa, keď sa so svojími troma dcérami vybrala na event, ktorý usporiadala módna značka Gucci. Dokonale upravená a s tvárou bez vrások vyzerala tmavovláska po ich boku skvele. Ach, aká to je škoda, že sú tieto promi dcéry po tatkovi...


Ešte nepatrí do starého železa! Reč je o herečke Demi Moore, ktorá sa nedávno vyzliekla pred kamerami. V skvelej kondícii je však nielen jej figúra. Tmavovláska sa stará aj o svoju pleť a odmenou jej je mladistvý vzhľad. Je dosť pravdepodobné, že umelkyňa navštevuje kliniky krásy a pomáha si zrejme aj botoxom. Našťastie to až tak veľmi nepreháňa.  

Zatiaľ čo Demi sa o svoj zovňajšok stará, jej dcéry to príliš neriešia. Najmä mladšie Tallulah a Scout LaRue. O tých je známe, že so žiletkami sa príliš nekamarátia, nepreháňajú to ani s mejkapom a ich outfity sú často veľmi zvláštne.    

Známa herečka a jej dievčatá si počas uplynulého týždňa užili dámsku jazdu. A hoci je Demi od svojich ratolestí o desiatku rokov staršia, rozhodne má viac šarmu. A táto fotka je toho dôkazom, nie?!

Demi Moore si spoločne s dcérami vyrazili za zábavou. Slávna herečka vyzerá aj v zrelom veku fantasticky.
Demi Moore
Zdroj: profimedia.sk

Tipovali by ste Demi Moore 55 rokov?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 898Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články