Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Bizarné FOTO slávnej Demi Moore: Štipce na bradavkách a tehotenské brucho!

Demi Moore
Demi Moore
Zdroj: SITA
08.06.2019 20:00

LOS ANGELES - Zaspomínala si! Na sociálnych sieťach je aktívna aj 56-ročná herečka Demi Moore. Tá sa s fanúšikmi neváha podeliť napríklad o fotografie z archívu. Najnovšie zverejnila pomerne zvláštne zábery, ktoré vznikli počas nakrúcania filmu Siedme znamenie. Atraktívna tmavovláska na nich pózuje s falošným tehotenským bruchom. Pozrite sa, ako vtedy vyzerala!


Meno herečky Demi Moore je späté s viacerými úspešnými i menej vydarenými filmami. Písal sa rok 1988, keď si mladá kráska zahrala vo fantasy thrilleri s názvom Siedme znamenie. Stvárnila v ňom tehotnú ženu. V čase nakrúcania mala herečka 26 rokov a jej guľaté bruško bolo výsledkom práce kostymérov a maskérov. 

Počas uplynulých dní si Demi na prácu na tomto nezvyčajnom počine zaspomínala. Zrejme natrafila na fotky, ktoré vznikli v záulisí. Herečka je na nich zvečnená s falošným tehotenským bruchom, na jednej z fotiek má dokonca štipce na bradavkách.     

Mnohých fanúšikov asi zaskočilo, že Demi zverejnila takéto nezvyčajné zábery. Avšak tí, čo sledujú instagramové príspevky jej troch dcér vedia, že to v tejto famílii je celkom bežné. 

Demi Moore si zaspomínala na nakrúcanie filmu Siedme znamenie.
Demi Moore
Zdroj: Instagram

Demi Moore s falošným tehotenským bruchom.
Demi Moore
Zdroj: Instagram

Demi Moore si zaspomínala na nakrúcanie filmu Siedme znamenie.
Demi Moore
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Demi Moore Demi Moore si zaspomínala Demi Moore s falošným Demi Moore si zaspomínala Demi Moore vo filme Demi Moore Demi Moore

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, TriStar Pictures, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články