Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Čudné dcéry Demi Moore opäť poburujú: Je podľa vás TOTO normálne?!

Demi Moore s dcérami.
Demi Moore s dcérami.
Zdroj: Instagram
20.12.2017 22:00

LOS ANGELES - Nie je žiadnym tajomstvom, že dcéry Brucea Willisa (62) a Demi Moore (55) majú zvláštny štýl obliekania, nepoužívajú žiletky či mejkap a prezentujú sa pomerne čudným spôsobom. Pohoršené reakcie sa objavili aj pod nezvyčajnou fotkou, ktorú nedávno zverejnila na instagrame jedna z nich. Prominentné slečny na nej spoločne pózujú nahé vo vani plnej vody.


Toho sú schopné len ony! Demi Moore má s dcérami veľmi dobrý vzťah. Vďaka tomu, že sa herečka udržiava v skvelej kondícii vyzerá po ich boku skôr ako staršia sestra než matka. Avšak, na ich škodu, šarm po svojej mamine nezdedili a ponášajú sa viac na otca. Na atraktivite im nepridáva ani to, že sa o svoj zovňajšok príliš nestarajú.     

Zanedbaný vzhľad však nie je to jediné, čo je prominentným dcéram vyčítané. Rumer, Scout a Tallulah pútajú pozornosť aj zvláštnym správaním. Príliš normálne nie je ani to, že sa tri dospelé ženy nedávno kúpali spoločne v jednej vani.    

„Bože môj, vy ste ozaj schopné všetkého,” znie jeden z komentárov pod fotkou. „Je pekné vidieť, že sa máte rady, ale toto je už príliš,” pridal svoj názor ďalší z diskutujúcich. Aký je váš názor?   

Dospelé dcéry Demi Moore a Brucea Willisa si dopriali spoločný kúpeľ vo vani.
Čudné dcéry Demi Moore
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Demi Moore s dcérami. Dospelé dcéry Demi Moore Demi Moore má s Demi Moore je aj Fotky bez mejkapu a

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články