Riťka hodná 20-ročnej žaby! Krásna Češka spravila fanúšikom náladu | Topky.sk

Pondelok, 23. september 2019. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Riťka hodná 20-ročnej žaby! Krásna Češka spravila fanúšikom náladu

Tento zadoček je hodný obdivu, čo poviete?!
Tento zadoček je hodný obdivu, čo poviete?!
Zdroj: Instagram
31.05.2016 17:00

LOS ANGELES - Má sa čím pochváliť! Hoci Petra Němcová oslávi o pár dní 37. narodeniny, ešte stále môže hravo konkurovať mladým kolegyniam. Sympatická rodáčka zo susedných Čiech sa udržiava vo výbornej kondícii, čoho sú jej fotky v bikinách dôkazom. Jeden z provokatívnych záberov zverejnila brunetka na sociálnej sieti aj začiatkom týždňa. Fanúšikovia sa netaja, že pohľad na ňu im padol vhod.


Písal sa rok 2003, keď Petra Němcová žiarila na stránkach prestížneho plavkového magazínu Sports Illustrated. „Bol to raketový štart do úplne iných dimenzií,” zaspomínala si v jednom z rozhovorov kráska, ktorá je dnes známa po celom svete. 

Okrem popularity sa môže rodáčka z Karvinej pochváliť aj celkom slušnou fanúšikovskou základňou. Šarmantná brunetka svojich priaznivcov nezanedbáva a pravidelne ich prostredníctvom sociálnych sietí zásobuje sexi fotkami. 

V pondelok zverejnila Němcová záber v netradičných bikinách, ktoré zvýraznili jej zadoček. „Človeku sa až nechce veriť, že nemáš 20 rokov. Mnohé mladé žaby by si mohli od teba brať príklad,” znel jeden z pochvalných komentárov. „Petra, tento týždeň ani nemohol začať lepšie. Pohľad na tvoju krásu mi hneď zlepší náladu,” pridal sa další z obdivovateľov. 

Petra Němcová potešila fanúšikov pohľadom na svoje krivky.
Petra Němcová
Zdroj: Instagram

Má podľa vás Petra Němcová dobrý zadok?

15 % nie
áno 85 %

Hlasovalo: 386Galéria

Tento zadoček je hodný Petra Němcová potešila fanúšikov Petra Němcová je krásna Petra Němcová je ozdobou Petra Němcová má šarmu Petra Němcová má množstvo Petra Němcová má výstavnú

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články