Trapas krásnej Češky v Cannes: Pred zrakmi prítomných sa jej stalo TO najhoršie! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Trapas krásnej Češky v Cannes: Pred zrakmi prítomných sa jej stalo TO najhoršie!

Petra Němcová sa na červenom koberci takto usmievala, hoci sa v istom okamihu išla pod zem prepadnúť.
Petra Němcová sa na červenom koberci takto usmievala, hoci sa v istom okamihu išla pod zem prepadnúť.
Zdroj: SITA
18.05.2016 17:00

CANNES - Takmer sa pod zem prepadla! Do Francúzska v týchto dňoch prúdia hviezdy z rôznych kútov sveta, aby si nedali ujsť 69. ročník Medzinárodného filmového festivalu. Súčasťou ostro sledovaného podujatia je aj pár celebrít z našich končín. Napríklad topmodelka Petra Němcová (36). Rodáčka z Karvinej vyzerala na červenom koberci očarujúco... Behom sekundy si však vyrobila nepríjemný trapas, ktorý je pre mnohých nočnou morou.


Chúďatko! Hoci sa hviezdy na červenom koberci zväčša sebavedome usmievajú, mnohé z nich sú plné obáv, aby sa im nestal nejaký trapas. V žiare reflektorov sa na nich upierajú zvedavé oči a prítomní fotografi si všimajú každučký detail. Inak to nevyzerá ani na aktuálne prebiehajúcom filmovom festivale v Cannes, kde sa ocitla v nepríjemnej situácii krásna Češka Petra Němcová.  

Známa modelka už hneď pri príchode na premiéru filmu Julieta rozdávala úsmevy na všetky strany. Oblečená v trendovej metalickej róbe vyzerala očarujúco a aj jej vizáž bola bezchybná. Stačila však chvíľka nepozornosti a trapas bol na svete. Petre sa totiž opätok zamotal do dlhej sukne a spadla na zem ako hruška. 

Našťastie boli na blízku pohotoví džentlmeni, ktorí kráske podali pomocnú ruku. Petra síce zahanbujúci moment zachraňovala smiechom, no je jasné, že určite by bola radšej, keby sa jej tento trapas nestal. 


Pozrite si tiež:


Petra Němcová spadla na červenom koberci. Pohotoví mládenci jej hneď pomáhali vstať zo zeme.
Petra Němcová
Zdroj: profimedia.sk

Stal sa vám niekedy podobný trapas?

26 % nie
áno 74 %

Hlasovalo: 407Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články