TOTO sa v spoločnosti nestáva: Známa Češka má teda "gule"! | Topky.sk

Utorok, 24. september 2019. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

TOTO sa v spoločnosti nestáva: Známa Češka má teda "gule"!

Takto vyzerá Petra Němcová s mejkapom.
Takto vyzerá Petra Němcová s mejkapom.
Zdroj: Instagram
20.09.2017 20:00

NEW YORK - Mnohé by nemali odvahu! Modelka Petra Němcová (38) je na červenom koberci ako doma a v spoločnosti ju vídať pomerne často. Samozrejmosťou sú pre ňu krásne outfity a bezchybná vizáž. Keď sa však v utorok ukázala na verejnosti, poriadne prekvapila. Rodáčka z Českej republiky totiž bulvárnym fotografom predviedla svoju prirodzenú tvár.


Prominentné krásky si vo všeobecnosti potrpia na dokonalosť. Nejedna má hlavu v smútku, keď ju paparazzi načapú neupravenú a nenalíčenú. Verejnosť však tieto zábery celkom obľubuje, pretože je celkom príjemné vedieť, že aj celebrity sú len ľudia z mäsa a kostí. 

V poslednej dobe je však prirodzenosť celkom trendy. Hviezdy na sociálnych sieťach zverejňujú fotky bez mejkapu a populárne začína byť aj "nahé" líčenie. To sa očividne páči aj svetoznámej modelke Petre Němcovej. 

Plavovláska má odvahu i na to, aby sa tak ukázala v spoločnosti. Urobila tak na akcii s názvom First Ladies Lunch, kde okrem takmer prirodzenej tváre zaujala účesom s mokrým vzhľadom a jednoduchými bielymi šatami.  

FOTO nenalíčenej Petry Němcovej nájdete v GALÉRII>>

Je podľa vás Petra pekná aj bez mejkapu?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 405Galéria

Takto vyzerá Petra Němcová Petra Němcová prekvapila v Petra Němcová stavila na Petra Němcová je ozdobou Petra Němcová je krásna Petra Němcová tak, ako Petre Němcovej pirodzenosť pristane.

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články