Pondelok, 26. september 2022. Meniny má Edita, zajtra Cyprián, Damián.

Xena a Gabriela po 20 rokoch: Takto vyzerajú a... Majú spolu sex!

Xena a Gabriela mali k sebe vždy blízko. V nových častiach vyjde najavo prečo - sú milenkami. Galéria fotiek (6)
Xena a Gabriela mali k sebe vždy blízko. V nových častiach vyjde najavo prečo - sú milenkami.
Zdroj: MCA Television, Renaissance Pictures

LOS ANGELES - Dohady potvrdené! Priam kultovou záležitosťou 90. rokov sú určite aj seriály Herkules a Xena. Druhý spomínaný preslávil herečky Lucy Lawless (47) a Reneé O'Connor (45), ktoré pred kamerami stvárnili odvážne bojovníčky. Diváci dlhé roky špekulovali o tom, že medzi Xenou a Gabrielou je viac než len kamarátstvo. Úplne nové diely, ktoré by mali tento rok vzniknúť, im dajú jasnú odpoveď.


Za čias dávnych bohov, hrdinných náčelníkov a kráľov nepokojom zmietaná zem zrodila hrdinku. Bola ňou Xena, mocná princezná, zocelená žiarou bitiek. Sila, vášeň, nebezečenstvo. Jej odvaha zmení svet! Takto znelo intro k obľúbenému seriálu Xena, ktorý sa vysielal vo viac ako stovke krajín, vrátane Slovenska a mal množstvo fanúšikov. Nakrúcal sa šesť rokov a podľa najnovších informácií ho plánujú tvorcovia opäť vrátiť na obrazovky. 

Kompetentní dávkujú informácie týkajúce sa znovuoživenia seriálu veľmi opatrne. V týchto dňoch napríklad komentovali milostný život nebojácnej bojovníčky. „Seriál Xena bude odlišný, a to z viacerých dôvodov. Nemalo by význam túto postavu oživovať, keby nebolo cieľom preskúmať vzťah, ktorý v 90. rokoch mohol byť len naznačovaný. Zároveň tým tiež vyjadrím svoj pohľad na svet a budem informovať o tom, čo je aktuálne,” povedal na margo toho scenárista Javier Grillo-Marxuach.

O vzťahu Xeny a Gabriely sa vždy viedli búrlivé diskusie. Ich predstaviteľky Lucy Lawless a Reneé O'Connor sú mimo kamier dlhé roky dobrými kamarátkami. V súkromí sú obe rozvedené a sú už matkami. 

Lucy Lawless, Xena, Reneé
Galéria fotiek (6)
Takto vyzerajú predstaviteľky Gabriely a Xeny - Reneé O'Connor a Lucy Lawless dnes.
Zdroj: Instagram


Mohlo by vás zaujímať: Legendárny Herkules zostarol: Pozrite, ako dnes vyzerá ten svalnatý fešák!


{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
​ 

Xena a Gabriela po 20 rokoch: Takto vyzerajú a... Majú spolu sex!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články