BRATISLAVA - Slovenská herečka Karina Qayumová (19) kedysi hviezdila na markizáckych obrazovkách v seriáli Oteckovia. Odvtedy však celkom isto vyrástla a je z nej dospelá žena. Potvrdila to aj najnovšími fotografiami, na ktorých pózuje len v nohavičkách a bez podprsenky!
Karina Qayumová započala svoju hereckú kariéru v seriáli Oteckovia, kde stvárňovala Ninu, dcéru Mareka a Tamary Bobulovcov (Vlada Kobielskeho a Zuzany Mauréry). V seriáli bola malé nevinné dievčatko, no ako roky išli, aj z Kariny sa stalo dospelé žieňa. Dokazuje to aj na najnovších sexi záberoch.
Ženy sa chcú cítiť príťažlivo a sebavedomo, a niekedy naberú odvahu na rafinované fotenie, aby ukázali svoju zmyselnosť. Urobila tak i herečka, ktorá na najnovších snímkach pózuje iba v nohavičkách, bez podprsenky, či obtiahnutom body. Karina sa netají tým, že sa aktívne venuje fitness, čo je aj patrične viditeľné na jej dokonalej postave.
„Ja ťa mám furt v hlave ako malú Ninu z Oteckov, potom pochopím, že si už dospelá a totálne, že hot," odkázala jej jedna zo sledovateliek. „Nádherná žena a nadherná krásna postava," zhodnotil jej fanúšik. Nuž, odvahu na takéto fotenie by nemala len tak hociktorá žena.
{{ poll.title }}
{{ poll.title }}
{{ poll.thanks }}
{{ poll.title }}
{{ profiles[profileEvalueated.index].name }}
Zhoda: {{ profileEvalueated.weightPercentage }}%