Nedeľa10. december 2023, meniny má Radúz, zajtra Hilda

PRIZNANIE Belešovej po 21 rokoch života s JAPONCOM: Toto na ňom NEZNÁŠA!

Oľga Belešová Zobraziť galériu (14)
Oľga Belešová (Zdroj: Maarty von B)

BRATISLAVA - Slovenská herečka Oľga Belešová (58) je šťastne vydatá, o čom svedčí aj jej dlhoročné manželstvo s Japoncom Masahikom Shirakim (59). Napriek rečovej bariére im to aj po 21 rokoch spolu klape, avšak jednu zásadnú vec na svojom drahom umelkyňa neznáša.

Rozhovor s Oľgou Belešovou (Zdroj: Maarty von B)

Pred pár dňami sa slovenská herečka Oľga Belešová ukázala na premiére nového filmového počinu od režiséra Viktora Csudaia s názvom Tak zle, ako sa len dá. Žiaľ slávnostná premiéra vyšla na vskutku smutný dátum, keď herecký svet navždy opustil umelec Daniel Heriban (†43), na ktorého si v našom rozhovore tiež zaspomínala.

Premiéru filmu Tak zle,
Zobraziť galériu (14)
Premiéru filmu Tak zle, ako sa len dá, zasiahla smrť herca Daniela Heribana  (Zdroj: Maarty Von B)

Okrem toho sme však rozobrali aj veselšiu tému, a to jej dlhoročný manželský zväzok s japonským novinárom Masahikom Shirakim. Umelkyňa nám o ich vzťahu prezradila viac a dokonca priznala aj to, čo na ňom neznáša a čo ju vyslovene otravuje.

Oľga Belešová
Zobraziť galériu (14)
Oľga Belešová  (Zdroj: Maarty von B)

Najskôr hovorila len v superlatívoch, no potom to prišlo. „Málo je flexibilný. On je taký zameraný na určitú vec,“ poznamenala Oľga a hneď nám uviedla aj príklad, ako sa jeho negatívum prejavuje. „Keď sa povie, že ideme do pizzérie, tak ideme do pizzérie a ja nemôžem odbočiť, že tu som si spomenula, že si potrebujem v drogérii kúpiť krém na ruky... tak to nemôžem urobiť, to už je naštvaný,“ vžila sa herečka do rozprávania o svojom manželovi.

Oľga Belešová
Zobraziť galériu (14)
Oľga Belešová  (Zdroj: TASR)

Ako umelkyňu ju toto jeho správanie obmedzuje najmä v tom, že vzhľadom k svojej práci sa jej program často mení z hodiny na hodinu. „Môj život je taký, že prichádzajú rozličné zmeny v pláne a keď k tomu príde, tak musím preorientovať celé dohody, ktoré sme sa dohodli. No tak to sa mu nepáči a už dopredu viem, že bude frflať. Tak toto býva pre mňa také otravné,“ dodala Oľga pre Topky.sk.

Napriek tomu ich láska stále pretrváva. Čo je ich kľúčom k dlhodobému vzťahu, sa dozviete v našom rozhovore vyššie.

Oľga Belešová zverejnila fotky
Zobraziť galériu (14)
Oľga Belešová zverejnila fotky z jej veľkého dňa  (Zdroj: Instagram O.B.)

Viac o téme: Oľga Belešová
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu