Sobota, 4. február 2023. Meniny má Veronika, zajtra Agáta.

Budúca mamička Cifrová žiada o POMOC: Chce sa dať do formy… Cítim sa ako ŽELÉ TORTA!

Eva CifrováGaléria fotiek (11)
Eva Cifrová
Zdroj: Ján Zemiar

BRATISLAVA - 1. slovenská playmate Eva Cifrová (40) sa o pár mesiacov stane matkou, keďže nedávno podstúpila umelé oplodnenie. No zdá sa, že so svojou terajšou postavou nie je veľmi spokojná, a preto žiada o pomoc.


Celý svoj život zasvätila modelingu a živí ju jej tvár a telo. Hovoríme o fotomodelke Eve Cifrovej, ktorá sa v 40-ke rozhodla, že sa chce stať matkou. Našla už totiž svojho vysneného princa Lukáša, s ktorým je 7 rokov a všetko im klape. Teda až na jednu maličkosť, s ktorou si však poradili hneď na prvýkrát.

Eva Cifrová so svojim
Galéria fotiek (11)
Eva Cifrová so svojim partnerom Lukášom oznámili, že búdú rodičia
Zdroj: Instagram E.C.

Ako sme vás nedávno informovali, nedarilo sa im splodiť budúceho potomka prirodzenou cestou, a tak Eva využila výdobytky modernej technológie a úspešne podstúpila umelé oplodnenie. Zjavne však so svojou postavičkou nie je teraz úplne spokojná a stotožnená. Preto sa rozhodla, že začne opäť cvičiť.

Samozrejme, s plným ohľadom na svoj aktuálny stav. „Maminky budúce maminky, viete mi poradiť, kam chodiť na cvičenie pre tehotné v Bratislave?“ napísala playmate, ktorá aktuálne končí prvý trimester tehotenstva a ten jej dal podľa jej slov veru poriadne zabrať.

„Cítim sa ako želé torta a potrebujem pohyb, ale pod skúseným dohľadom,“ dodala Eva. Je teda zrejmé, že aj počas tehotenstva sa chce cítiť dobre vo svojom tele. Ktoré ale aj teraz vyzerá skvelo, o čom sme sa mohli presvedčiť pri našom nedávnom rozhovore. 

Eva Cifrová
Galéria fotiek (11)
Eva Cifrová
Zdroj: Ján Zemiar

Budúca mamička Cifrová žiada o POMOC: Chce sa dať do formy… Cítim sa ako ŽELÉ TORTA!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články