Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Odhalenie po svadbe: Majtánová prišla o... Nechcela veriť vlastným očiam!

Karin Majtánová s manželom Petrom
Karin Majtánová s manželom Petrom
Zdroj: Instagram KM
14.09.2021 14:00

BRATISLAVA - Moderátorka Karin Majtánová sa nijako netajila tým, že sa do chudnutia pustila aj kvôli svadbe. A dva týždne po sobáši odhalila, aké sú výsledky jej snaženia. Neverila vlastným očiam, koľko kíl sa jej podarilo stratiť.


Karin Majtánová sa koncom augusta stala vydatou pani. Áno povedala svojmu dlhoročnému priateľovi Petrovi. A aby bola so sebou na svadbe spokojná, pustila sa pred časom do chudnutia. 

Odhalenie po svadbe: Majtánová
Zdroj: Instagram KM

Moderátorka priebežne svojich fanúšikov informovala o výsledkoch, no svadbou jej snaha ešte neskončila. Dva týždne po obrade sa bola dať znova zvážiť a čakalo ju obrovské prekvapenie. Od apríla prišla o 14 kíl. „Hodnú chvíľu som pozerala na tú váhu... Hovorím svojej výživovej poradkyni Ivanke, nech radšej donesie druhú, že táto sa mi nezdá v poriadku alebo jej slabnú baterky... Po chvíli som však začala pripúšťať, že to bude asi pravda a div, že som tam od radosti nepadla na zadok!” opísala svoje pocity.

Odhalenie po svadbe: Majtánová
Zdroj: Instagram KM

Ako Karin prezradila, aktuálne je už v cieli a váži 71 kilogramov. Podľa výpočtu BMI je pre jej vek a výšku aktuálna váha naozaj optimálna. Gratulujeme k tomuto výsledku. 

Odhalenie po svadbe: Majtánová
Zdroj: Instagram KM


Galéria

Karin Majtánová s manželom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články