Štvrtok, 5. august 2021. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Pociskovej muž opäť v kontakte s bývalou: Ona doma s deťmi a on... TOTO si vyžaduje veľa dôvery!

Vo vzťahu Nely Pociskovej a Filipa Tůmu zjavne vládne dôvera.
Vo vzťahu Nely Pociskovej a Filipa Tůmu zjavne vládne dôvera.
Zdroj: Instagram N.P.
21.06.2021 09:00

BRATISLAVA - Nie je žiadnym tajomstvom, že Filip Tůma (43) v minulosti tvoril pár so slovenskou opernou divou Adrianou Kučerovou (45). Po rozchode to v roku 2012 dokonca vyzeralo tak, že sa opäť dávajú dokopy. Nakoniec si však každý našiel iného partnera - speváčka režiséra Mateja Drličku (45) a spevák herečku Nelu Pociskovú (30). No po rokoch sú bývalí milenci opäť v kontakte... Toto si vyžaduje veľa dôvery!


Operných spevákov Filipa Tůmu a Adrianu Kučerovú spája spoločná minulosť - dvojica pred rokmi tvorila pár. No a hoci sa ich cesty časom rozišli, v roku 2012, teda krátko predtým, ako sa spevák zamiloval do svojej životnej partnerky Nely Pociskovej, to dokonca vyzeralo tak, že sa bývalí milenci chcú dať opäť dokopy.

V roku 2012 to vyzeralo tak, že sa bývalí milenci opäť dávajú dokopy.
Adriana Kučerová s priateľom
Zdroj: Orange, Facebook

Ich cesty sa však vtedy definitívne rozišli a Filip má dnes dve deti s úspešnou slovenskou herečkou a Adriana rovnako dve deti s režisérom a generálnym riaditeľom Slovenského národného divadla Matejom Drličkom. Napriek tomu osud bývalých partnerov opäť spojil... No a ich aktuálne polovičky budú musieť preukázať veľa dôvery. 

Po rokoch odlúčenia sa totiž dvojica so spoločnou minulosťou stretne 25. júna 2021 na jednom pódiu v projekte Folklór vo fraku na Bratislavskom hrade. No vzťah Filipa a Adriany, ako sa v minulosti obaja vyjadrili, aj napriek krachu zostal priateľský. A ich súkromná minulosť vraj nebude stáť v ceste ich profesionálnym vzťahom. 

Adriana Kučerová má dnes dve deti s režisérom a generálnym riaditeľom SND Matejom Drličkom.
Adriana Kučerová s priateľom
Zdroj: Orange, Facebook

Filip Tůma žije v harmonickom vzťahu s herečkou Nelou Pociskovou. Aj oni majú spolu 2 deti.
Pociskovej muž opäť v
Zdroj: Instagra F.T.

Zostáva teda vereiť, že aj ich životní partneri majú dostatok dôvery a tolerancie a budú veriť, že ich profesionalita bude silnejšia, ako zvyšky ich dávnych citov. 

Lístky na prestížne podujatie Folklór vo vraku, ktoré sa bude konať 25. júna na Bratislavskom hrade, nájdete na portáli Predpredaj.sk»


Galéria

Vo vzťahu Nely Pociskovej Adriana Kučerová s priateľom Adriana Kučerová s priateľom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články