Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Jojkársky moderátor zoči-voči najslávnejšiemu slovenskému hadovi: Strach, sťažené dýchanie, skoro sa ehm-ehm!

Martin Chyno Chynoranský pri stretnutí s Luňákom.
Martin Chyno Chynoranský pri stretnutí s Luňákom.
Zdroj: TV Joj
02.05.2021 11:00

BRATISLAVA - Nebolo mu všetko jedno! Jojkárska relácia Miláčikovo sa po kratšej prestávke vracia na televízne obrazovky. Nadšení sú nielen majitelia rôznych domácich miláčikov, ale nepochybne aj moderátori Danka Čapkovičová a Martin Chyno Chynoranský. Ten počas nedávneho nakrúcania zažil pomerne zaujímavé chvíle. Veď, pozrite!


Už túto nedeľu o 15:00 štartuje na obrazovkách Televízie Joj tretia séria relácie Miláčikovo, ktorá sa teší veľkej obľube. A to nielen medzi divákmi, ktorí majú doma nejakého domáceho miláčika. 

Poriadne netradičného "člena" rodiny má aj fakírka a príležitostná herečka Kristína Slováková. Jej pytón, ktorý je sfarbený do žlto-biela, lebo je albín, totiž účinkoval v rôznych projektoch, reláciách, či dokonca klipoch. A tak možno smelo povedať, že je hotovou zvieracou celebritou. 

VIDEO: Moderátor Martin Chyno Chynoranský navštívil Kristínu Slovákovu. Na nakrúcanie s jej hadím miláčikom zrejme tak skoro nezabudne. 

Ako Kristína v reportáži prezradila, Luňák má už 14 rokov a zadovážila si ho, keď bol ešte mláďatkom. Dnes váži do 40kg a meria zhruba 3,5 m. Zaujímavé je, že Kika ho používa ako svojho tanečného partnera. „Rád spolupracuje,” poznamenala umelkyňa, ktorej had je pre mnohých jedincov netradičnou atrakciou. 

Kristína Slováková so svojim domácim miláčikom.
Kristína Slováková
Zdroj: TV Joj

Zaujímal sa o neho aj samotný moderátor. Avšak pred kamerami otvorene priznal, že má z neho strach a prežíva rôzne pocity. „Ten jeho ksicht vyvoláva brutálny rešpekt. Takto keď sa na mňa pozrie... Kokos, teraz mám bobky. Keď vidím tú papuľu, pozerajú na mňa tie oči... Nemôžem sa na neho pozerať. Mne sa už zle dýcha,” priznal otvorene Chynoranský. Svoj strach však napokon prekonal a Luňáka si s odhodlaním nechal zavesiť na svoj krk. Vy by ste na to mali odvahu?

Martin Chyno Chynoranský mal pred Luňákom rešpekt.
Kristína Slováková
Zdroj: TV Joj

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kristína Slováková so svojím Martin Chynoranský Martin Chyno Chynoranský pri Kristína Slováková Kristína Slováková Martin Chynoranský

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: TV Joj Facebook;
VIDEO: TV Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články