Pondelok, 19. apríl 2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Jojkárka Orviská po pôrode: Všetky jej môžu závidieť!

Alexandra Orviská so snom Jonatánom
Alexandra Orviská so snom Jonatánom
Zdroj: Instagram AO
26.02.2021 16:00

BRATISLAVA - Moderátorka Alexandra Orviská koncom januára porodila v New Yorku syna Jonatána. NO už teraz pri pohľade na jej fotky ani mnohé známe tváre nemôžu uveriť, že len nedávno rodila. A teraz Saša prezradila niečo, čo jej môžu iné ženy asi len ticho závidieť.


Alexandra Orviská sa vybrala porodiť za veľkú mláku – v New Yorku prišla kedysi na svet aj jej dcéra Viktória. Práve ona sa 28. januára ako prvá pochválila na sieti Instagram, že je už veľkou sestrou. 

Od pôrodu teda ubehli len štyri týždne a Saša sa už chváli telom, ktoré ani nevyzerá, že by nedávno rodilo. Dokonca už minulý týždeň jej Zdenka Predná či Romana Škamlová k fotke s obnaženým bruškom písali, že jej nedávny pôrod jednoducho neveria. 

Jojkárka Orviská po pôrode:
Zdroj: Instagram AO

Ako teraz moderátorka prezradila, v tehotenstve pribrala len minimum. „Síce aj napriek tomu, že som moc nepribrala, mala som pocit, že posledný mesiac prasknem,” uviedla pri téme strií. A hoci sama tvrdí, že telo ešte nemá vôbec pevné, dokonca sa označila za mľandráčku, ďalším priznaním všetkým ženám vyrazila dych. „Ale celulitídu mám menšiu ako pred tehotenstvom,” vyhlásila Alexandra. 

Pri jej najnovšej fotografii sa už neudržala ani Linda Rezešová: „Ty vôbec nevyzeráš, že si rodila. Podľa mňa si tam nosila vankúš pod tričkom a malého si šlohla v hniezde záchrany.” Nuž, veru, všetky jej asi môžeme len závidieť... 

Jojkárka Orviská po pôrode:
Zdroj: Instagram AO


Galéria

Alexandra Orviská so snom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články