Utorok, 20. apríl 2021. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Prasklo tajomstvo slovenskej krásky: Tieto prsia sú tiež UMELÉ!

Silvia Križanová
Silvia Križanová
Zdroj: Instagram SK
20.01.2021 15:00

BRATISLAVA - Silvia Križanová sa kedysi zúčastnila súťaže krásy a dnes je celkom známou influencerkou. Málokto však doteraz vedel, že jej prsia vymodelovali šikovné ruky plastického chirurga.


Silvia je v internetovom svete známa ako Sisa Kr. a netají sa tým, že zdrojom je príjmov je aktuálne Instagram. Svoj účet však nezahlcuje len reklamnými príspevkami, delí sa aj o súkromné momenty a svojim fanúšikom dáva pomerne často priestor na otázky. 

Aktuálne beží Instagramom výzva Pravda alebo lož, v rámci ktorej Sisa dostala otázku na svoje prednosti. A rozhodla sa nič nezahmlievať, ale priamo odpovedať. „Máš spravené prsia?” spýtal sa niekto z jej sledovateľov. „Pravda. Ale ako dobre, že?” odpovedala brunetka s tým, že tento fakt o nej nevedeli ani mnohí ľudia z jej okolia, ktorí ju osobne poznajú. 

Prasklo tajomstvo slovenskej krásky:
Zdroj: Instagram SK

Následne, ako Silvia priznala, jej vybuchla schránka s otázkami práve k plastike. A tak prezradila ešte čosi, a to, že nejde vôbec o žiadnu čerstvú záležitosť. „Mám ich už večnosť, robil ich Mudr. Červeň v duchu hesla menej je viac,” uviedla. A práve preto, že sa nenechala zlákať k žiadnym gigantickým rozmerom, bola táto skutočnosť pomerne dlho pred všetkými utajená. 

Prasklo tajomstvo slovenskej krásky:
Zdroj: Instagram SK

Prasklo tajomstvo slovenskej krásky:
Zdroj: Instagram SK


Galéria

Silvia Križanová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články