Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Lenivého Miša z Farmy by ste dnes nespoznali: FOTO Poriadne pribral, vyholil sa a je celý potetovaný!

Lenivého Miša z Farmy by ste dnes nespoznali!
Lenivého Miša z Farmy by ste dnes nespoznali!
20.01.2021 17:00

NITRA - Uplynulo už viac ako 5 rokov odvtedy, čo sa na markizáckych obrazovkách vysielala 6. séria Farmy. Jednou z najvýraznejších postavičiek v spomínanej sezóne bol Nitran Michal Pavlík. Ten sa už pred príchodom prezentoval ako synáčik bohatých rodičov a netajil sa tým, že práca ho veľmi neláka...


Michalovi však pobyt na statku nakoniec celkom prospel a hoci sa za robotou na Farme netrhal, napokon si predsa len získal divácke sympatie. Dva roky po skončení súťaže sa o ňom na chvíľu začalo opäť hovoriť. Dal sa totiž dokopy s kontroverznou Janou Brezinovou, ktorá účinkovala v 8. sérii rovnakej šou. A potom o ňom bolo ticho. 

Takto vyzeral Michal v čase, keď súťažil v šiestej sérii Farmy
Lenivého Miša z Farmy

Medzitým však ubehlo veľa času a aktuálne by ste niekdajšieho markizáckeho lenivca zrejme nespoznali. Michal sa totiž výrazne zmenil. Už na prvý pohľad najviac prekvapí jeho telo - Pavlík totiž akosi narástol do oveľa väčších rozmerov a okrem toho obrovskú časť jeho kože teraz prekrývajú výrazné tetovania. 

Michal Pavlík prešiel výraznou zmenou
Lenivého Miša z Farmy
Zdroj: Facebook M.P.

Vykašľal sa aj na vyčesané blond vlasy, ktoré si predtým starostlivo upravoval. Aktuálne ich má takmer dohola, na niektorých fotografiách dokonca nosí aj bradu. To, čo sa nezmenilo, je evidentne jeho láska k luxusu. S kamarátmi si pravidelne užíva exotické dovolenky a dopustiť nedá ani na exkluzívne značky oblečenia. 

Lenivého Miša z Farmy
Zdroj: Facebook M.P.


Galéria

Lenivého Miša z Farmy Takto vyzeral Michal v Michal Pavlík prešiel výraznou Michal Pavlík

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články