°C

Utorok, 26. január 2021. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Tehotná jojkárska moderátorka: Už to viac netají… Prezradila pohlavie bábätka!

Soňa Skoncová nosí pod srdcom svoje prvé dieťa.
Soňa Skoncová nosí pod srdcom svoje prvé dieťa.
Zdroj: Instagram SŠ
30.11.2020 16:30

BRATISLAVA - V septembri sa jojkárska moderátorka Soňa Skoncová (34) pochválila radostnou novinou. S partnerom Robom Reisom (36), s ktorým tvorí pár dlhých 18 rokov, čakajú prvé dieťa. Hoci tvrdí, že okolo bábätka tajnosti robiť nebude, jeho pohlavie si doteraz nechávala pre seba. No teraz je to už vonku!


Soňa Skoncová sa radostnou správou pochválila v septembri záberom z dovolenky v Taliansku. To, že sa s jej telom niečo deje, si fanúšikovia začali všímať už niekoľko dní predtým. Dlhšie to preto tajiť už nemohla. „Prežívame jedno z najkrajších období nášho života. Neskutočne sa na teba tešíme. Budú z nás rodičia,“ napísala tmavovláska k fotke, na ktorej jej partner drží bruško. 

Už od začiatku tvrdila, že tajomstvá okolo tehotenstva robiť nebude. No pohlavie svojho vytúženého dieťatka si chvíľu chcela nechať pre seba. Bolo teda už len otázkou času, kedy s touto informáciou vyjde na verejnosť. A stalo sa tak dnes - v deň jej 34. narodenín.

Na sociálnej sieti Instagram zverejnila ďalšiu z fotiek z talianskej dovolenky a pohlavie bábätka odhalila. „K mojim dnešným narodeninám som dostala ten najkrajší darček na svete už pred pár mesiacmi. Nášho synčeka,“ napísala Soňa k záberu a pridala hashtag „It's a boy“, teda v preklade „je to chlapec“. Dvojici gratulujeme!


Galéria

Soňa Skoncová nosí pod

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články