°C

Pondelok, 8. marec 2021. Meniny má Alan, Alana, zajtra Františka.

Radikálna premena Tiny: FOTO Po rozchode si ostrihala vlasy a prefarbila sa na blond!

Radikálna premena Tiny!
Radikálna premena Tiny!
Zdroj: Instagram T.K.
30.11.2020 10:30

BRATISLAVA - Speváčka Tina je ako chameleón. Počas svojho života mala na hlave už rôzne vlasové kreácie, no s krátkymi zostrihom si ju pamätá málokto. Tmavá dlhá hriva bola dlho jej poznávacím znamením, v poslednom období fandila predĺženým afro copíkom. No zdá sa, že umelkyňa si najnovšie povedala, že je čas na zmenu. A to naozaj výraznú!


Tina sa zrejme rozhodla, že keď už, tak poriadne. Exotická speváčka najprv svojich priaznivcov prekvapila, keď počas víkendu na svojom Instagrame zverejnila zábery s ostrihanými vlasmi, ktoré si dala skrátiť približne po plecia. No aby toho nebolo málo, v rámci odvážneho zostrihu zaexperimentovala ešte viac a nechala si urobiť ofinu.

Tina si najprv nechala ostrihať vlasy
Radikálna premena Tiny: FOTO
Zdroj: Instagram Tina

Už v tomto momente si zrejme mnohí povedali, že ide o poriadnu zmenu. No to ešte nik netušil, že to  ani zďaleka nebolo všetko. V nedeľu sa totiž pochválila ďalšou novinkou a ukázalo sa, že na jej hlave neúradovali iba nožnice, ale aj štetec a farba. Tina si nechala svoju hrivu zosvetliť a nie iba o zopár odtieňov. 

Z dvojnásobnej maminy je najnovšie blondínka. Jej fanúšikovia zostali v absolútnom šoku. Tina totiž aktuálne na prvý pohľad pripomína hviezdu svetového rangu Jennifer Lopez. „Vyzeráš ako J-Lo,” či „Vyzeráš ako Jennifer Lopez. Ja že sa dala ostrihať,” píšu speváčke jej priaznivci a podobných komentárov sa pod príspevkom s jej premenou nachádza skutočne veľké množstvo. 

Speváčka Tina sa po zostrihu dokonca nechala prefarbiť na blond
Radikálna premena Tiny: FOTO
Zdroj: Instagram Tina

Treba uznať, že táto zmena je naozaj osviežujúca a medzi komentármi sa nenašiel ani jeden, ktorý by sa niesol v negatívnom duchu. A čo hovoríte vy? Páči sa vám Tinin nový look? 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Radikálna premena Tiny! Tina si najprv nechala Speváčka Tina sa po Tina sa nechala ostrihať,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články