°C

Štvrtok, 21. január 2021. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Nepríjemné prekvapenie pre Belohorcovú: Španieli to berú prísne... Komplikácie kvôli koronavírusu!

Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
Zdroj: Ján Zemiar
26.11.2020 16:00

MARBELLA - Španieli koronavírus a chrípkovú sezónu nepodceňujú. O tom, že dieťa sa nemusí do školy dostať ani s negatívnym testom na Covid-19, sa najnovšie presvedčila Zuzana Belohorcová.


Španieli sa evidentne poučili a nastavili si prísne pravidlá. Školy sú síce otvorené, no len čo sa učiteľovi nepozdáva zdravotný stav niektorého žiaka, dieťa musí absolvovať testy na koronavírus. 

Salma už tiež test absolvovala, teraz naň musel ísť Nevio.
Nepríjemné prekvapenie pre Belohorcovú:
Zdroj: Instagram ZB

To bol prípad aj Belohorcovej syna Nevia. „Boli sme dnes na testoch, lebo Nevinko trošku kašlal a v škole mali samozrejme strach, či je v poriadku,” prezradila Zuzana na sieti Instagram. „Teraz človek nemôže ani zakašľať, lebo hneď je prúser, iná choroba neexistuje, iba covid,” vyhlásila blondínka.

Bývalá moderátorka evidentne nesie ťažko, že musí svoje deti vystavovať tejto nepríjemnej procedúre. Keď sa syna na kameru pýtala, či ho to bolelo, ten prikývol. Zuzana mu preto sľúbila za toto trýznenie odmenu z obľúbeného obchodu. „Tak ideme do školy, trochu neskôr, ale s papierom, že sme negatívni. Tak to je dôležité,” povedala na záver videa známa Slovenka. No to ešte netušila, že Nevia do školy vôbec nepustia. 

„A keďže mal Nevio presne 37 °C teplotu (čo nepovažujeme za teplotu), napriek tomu, že mal testy na covid negatívne, ho do školičky nezobrali,” objavilo sa v jej príbehoch o čosi neskôr. Snáď ten jeden deň doma pomohol. Či sa už dnes chlapček do školy dostal, Zuzana zatiaľ nezverejnila. 

Nepríjemné prekvapenie pre Belohorcovú:
Zdroj: Instagram ZB


Galéria

Zuzana Belohorcová Salma už tiež test

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články