°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Práve teraz: Už ich má doma! VIDEO Ján Ďurovčík si z pôrodnice konečne odviedol synčeka aj manželku

Ján Ďurovčík s manželkou Barborou a synčekom Jankom
Ján Ďurovčík s manželkou Barborou a synčekom Jankom
Zdroj: Jan Zemiar
25.09.2020 12:25

BRATISLAVA - Uplynulá nedeľa sa pre Barboru Ďurovčíkovú (25) a jej manžela Jána Ďurovčíka (49) stala najkrajším dňom v ich životoch. Herečka na svet priviedla zdravého chlapčeka, ktorý po pyšnom oteckovi dostal meno Janko. No a dnes sa konečne všetci traja presunuli do pohodlia svojho domova, kde už na nich čaká úplne iný život ako ten doterajší!


Novopečený tatko si pre svoje dva najväčšie poklady prišiel v piatok tesne pred 12:00 a na jeho tvári nechýbal úsmev. Bodajby aj nie. Bábätko je zdravé a rovnako tak i jeho Barbora, pričom oboch manželov čakajú rodičovské povinnosti vôbec po prvýkrát. Na klinike sa zdržal približne pol hodinku a po 30 minútach vyšiel von a do auta začal baliť prvé veci. 

Práve teraz: Už ich
Zdroj: Jan Zemiar

Potom preparkoval auto bližšie k vchodu, opäť sa vrátil do pôrodnice a keď vyšiel, v rukách už držal vajíčko, v ktorom bol uvelebený jeho synček Janko. Spoločne s nimi z pôrodnice vyšla aj čerstvá mamička Barbora a nasadla na zadné sedadlá vedľa svojho maličkého. Ďurovčík ešte zamával prítomným fotografom a spoločne odišli domov. Šťastnej rodinke ešte raz srdečne gratulujeme a v spoločnom živote prajeme veľa šťastia a zdravia!

Práve teraz: Už ich
Zdroj: Jan Zemiar

Práve teraz: Už ich
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Ján Ďurovčík s manželkou Ján Ďurovčík s manželkou Ján Ďurovčík s manželkou Ján Ďurovčík s manželkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články