°C

Utorok, 29. september 2020. Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím.

Obrovská rana pre Jiřího Krampola: Prišiel o manželku (†59)… Zomrela mu v náručí!

Jiří Krampol prišiel o svoju milovanú manželku.
Jiří Krampol prišiel o svoju milovanú manželku.
Zdroj: TV Barrandov
04.08.2020 10:50

PRAHA - Po rokoch trápenia prišla posledná, najväčšia rana! Jiří Krampol (82) prišiel o svoju milovanú manželku Hanku (†59). Zomrela doma, známemu hercovi priamo v náručí!


Jiří Krampol mal v posledných rokoch so svojou manželkou veľké starosti. Dlhodobo ju trápili zdravotné problémy, no najmä bojovala so závislosťou od liekov a nikotínu, kvôli čomu schudla na 47 kíl. Liečila sa dokonca v rôznych zariadeniach, naposledy v bohnickej liečebni, kde sa jej pobyt kvôli koronavírusu pretiahol na 4 mesiace. 

Pribrala tam však viac ako 20 kíl a zdalos a, že je opäť v poriadku. Českému portálu blesk.cz sa dokonca pochválila, že takmer nefajčí a že jej chutí jesť. „Už viem, že nesmiem fajčiť kvôli vredom v pažeráku, veľmi som to obmedzila,“ povedala vytešene. Zmena životného štýlu však, bohužiaľ, prišla príliš neskoro. 

Hana Krampolová totiž v pondelok o 18:30 zomrela. Poslednýkrát vydýchla doma v byte blízko Staroměstského námestia v náručí svojho manžela. Osudným sa jej mal stať práve prasknutý vred. Jiřímu vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

Manželka Jiřího Krampola, Hanka, zomrela v pondelok o 18:30 v náručí svojho milovaného muža..
Obrovská rana pre Jiřího
 


Galéria

Jiří Krampol prišiel o Manželka Jiřího Krampola, Hanka, Jiří Krampol

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články