°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Vilo Rozboril ukázal svokru: ČOŽE? Táto žena nemôže mať 80 rokov!

Vilo Rozboril
Vilo Rozboril
Zdroj: Facebook V.Ř.
05.07.2020 09:00

BRATISLAVA - Moderátor Vilo Rozboril (53) pred tromi rokmi prekvapil, keď zverejnil správu o tom, že sa oženil. Áno povedal lekárke Alexandre (51) a spolu s krásnou manželkou si vyženil aj sympatickú svokru. Tá oslávila včera úctyhodné jubileum 80 rokov, no len ťažko veriť, že má skutočne toľko.


V roku 2017 povedal obľúbený jojkársky moderátor áno svojej vyvolenej. Za manželku si vzal známu lekárku Alexandru Novotnú, ktorá si po svadbe vzala mužovo priezvisko. Vilo Rozboril okrem nádhernej manželky získal svadbou aj sympatickú a veľmi dobre vyzerajúcu svokru.

Dôkazom toho je aj posledná fotografia, ktorú zdieľal na sociálnej sieti. Jeho svokra Eva totiž v sobotu oslavovala životné jubileum. Na chrbáte tak už ráta osem krížikov, no len málokto by jej tento vek skutočne aj tipoval. „So svokrou Evičkou oslavujeme 80-ku. Uznajte, moja manželka má naozaj slušný genetický základ," napísal Rozboril k spoločnej fotke so ženou a jej mamou. Povedali by ste, že pani Eva má 80?

Ťažko uveriť, že Vilova svokra má 80 rokov.
Vilo Rozboril ukázal svokru:
Zdroj: Facebook V.Ř.

Tipovali by ste Vilovej svokre 80 rokov?

Áno

488

Nie

1560

Počet hlasov: 2048


Galéria

Vilo Rozboril Vilo Rozboril s manželkou Ťažko uveriť, že Vilova Vilo Rozboril s manželkou Vilo Rozboril s manželkou Vilo Rozboril s manželkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články