°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Moderátorka Televíznych novín sa rozplakala v priamom prenose: Pozrite si VIDEO emotívneho momentu!

Moderátorka Renáta Czadernová sa rozplakala v priamom prenose.
Moderátorka Renáta Czadernová sa rozplakala v priamom prenose.
Zdroj: Tv Nova
27.06.2020 09:00

PRAHA - Včera sme na Topkách informovali o českej moderátorke Renáte Czadernovej (35), ktorá sa v poludňajších Televíznych novinách z ničoho nič rozplakala. Čítala pritom správu o našej prezidentke Zuzane Čaputovej. Neskôr vysvetlila, že ju zasiahla informácia o utýranom chlapčekovi. Pozrite si video tohto emotívneho momentu!


Za emócie sa nikdy netreba hanbiť! V uplynulých dňoch im nechala voľný priebeh aj česká moderátorka poludňajších Televíznych novín Renáta Czadernová, keď sa rozplakala pri čítaní správy o slovenskej prezidentke Zuzane Čaputovej. V tom momente vedela dôvod svojho plaču iba ona sama...


Plač v priamom prenose: Moderátorka Televíznych novín sa rozplakala pri správe o prezidentke Čaputovej!


No keď o ňom verejne prehovorila, všetci pochopili, že pri mamičke dvoch malých detí bola jej reakcia absolútne pochopiteľná. Brunetka si totiž tesne pred zahlásením správy o slovenskej hlave štátu prečítala o utýranom dvojročnom chlapčekovi. No a brutalita toho činu ju doviedla k slzám.


Marek (†3) podľa lekára zomrel strašnou smrťou: FOTO Jeho otec sa pred súdom zodpovedá z vraždy


„Tesne pred vstupom som čítala správu o utýranom dvojročnom chlapcovi. Ako matku ma to veľmi dojalo,“ vysvetlila  Renáta, ktorá si svojím úprimným plačom získala sympatie divákov. Pozrite si video tohto emotívneho momentu. 


Galéria

Moderátorka Renáta Czadernová sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
VIDEO: youtube.com/Nova Plus

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články