°C

Štvrtok, 6. august 2020. Meniny má Jozefína, zajtra Štefánia.

Monika Bagárová necelých 7 týždňov po pôrode: Druhé dieťa?!

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Instagram M.B.
13.07.2020 18:00

PRAHA - Koncom mája sa z mladej speváčky a niekdajšej superstaristky Moniky Bagárovej (26) stala po prvý raz mama. Svojmu partnerovi Makhmudovi (30) priviedla na svet dcérku Rumiu, ktorá sa pre brunetku stala stredom vesmíru. Pribudne k nej súrodenec?


Monika Bagárová celé týždne sedela v porote Superstar a takmer to dotiahla až do úspešného konca. Jej dcérka Rumia sa však vypýtala na svet presne v strede týždňa medzi finálovými večermi. Na tom, kde vyhlásili víťazku, však už osobne chýbala a tešila sa z prítomnosti malej princezničky.

Monika Bagárová sa koncom mája stala po prvý raz mamou.
Monika Bagárová necelých 7
Zdroj: Instagram M.B.

Brunetka, ktorá sa pred rokmi prebojovala do finálovej zostavy speváckej šou, si momentálne naplno užíva materské povinnosti a na svoju lásku sa nevie vynadívať. Medzitým, ako drobček spinká, má mladá mamina čas aj na svojich fanúšikov, ktorým odpovedá cez Instagram na ich zvedavé otázky. A práve jedného či jednu z jej priaznivcov zaujímalo, či bude mať malá Ruminka súrodenca.

„Plánujete druhé bábätko?” znela otázka na Moniku. „Určite. Až nám Ruminka trošku vyrastie,” odpovedala úprimne sympatická a usmievavá speváčka. Teraz si s Makhmudom užívajú to najroztomilejšie bábätkovské obdobie, ktoré si Monika chce rozhodne zopakovať. Momentálne však svoju lásku smeruje len na dcérku a svojho partnera.

Monika Bagárová s Makhmudom by chceli pre Rumiu súrodenca.
Monika Bagárová necelých 7
Zdroj: Instagram M.B.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články