Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Ďalšia radosť v Markíze: Sexi blondínka bude mamičkou, ale.... Kočík kupovať nebudú!

Markizáčka sa teší na prírastok.
Markizáčka sa teší na prírastok.
Zdroj: pixabay.com
14.05.2020 09:00

BRATISLAVA - V Markíze sa to v poslednom období tehuľkami a čerstvými mamičkami len tak hemží. Náhradu si televízia bude musieť najnovšie hľadať aj za jednu zo svojich ďalších tvárí. Na materskú sa chystá redaktorka z Telerána!


Reč je o Zuzane Vankovej, ktorá to má už skutočne "za pár". Podľa fotografie z jej Instagramu a bruška naznačujúceho pokročilé tehotenstvo je jej pôrod už takpovediac za rohom. Ešte skôr sa však zbavila jednej typickej mamičkovskej starosti - kočík pre svoje dieťatko zháňať nebude.

Zuzana Vanková sa čoskoro stane mamičkou.
Ďalšia radosť v Markíze:
Zdroj: Instagram Z.V.

„Myslela som si, že budem v tomto všetkom úplne stratená. Nenechali ma v tom,” napísala sympatická blondínka k fotografii s herečkou Mary Bartaloš. Tá jej slová vysvetlila o čosi jasnejšie. Kočík, pri ktorom obe dámy na zábere pózujú, svojej kamarátke posunula do dočasnej opatery. 

Sympatická markizáčka má už takéto krásne bruško
Ďalšia radosť v Markíze:
Zdroj: Instagram Z.V.

„Teším sa, že sa bude voziť v tomto super kočiari, lebo je fakt mega, my sme s ním boli najviac spokojní.  Ale teraz, keď už máme jeho mladšieho brata (iný model kočíku, pozn. red,) sa tak nudil, že ho dávame na také dlhšie prázdniny k tete Zuzke a ujovi Kristiánovi. Oni sa o teba dobre postarajú a keď sa tam budeš nudiť, vrátiš sa,” napísala Mary, ktorá tak svoju priateľku odľahčila o jednu starosť navyše. 


Galéria

Markizáčka sa teší na Zuzana Vanková sa čoskoro Sympatická markizáčka má už

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články