°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Odvážny záber bývalej missky Husárovej: Hore bez... Fúú, tá je ale sexi!

Veronika Vágnerová Husárová
Veronika Vágnerová Husárová
Zdroj: Instagram V.V.
22.04.2020 11:00

BRATISLAVA – V roku 2007 vyhrala prestížnu súťaž krásy Miss Slovensko a získala korunku. Veronika Vágnerová Husárová (33) patrí medzi tie najkrajšie víťazky. Darí sa jej v pracovnom, ako aj súkromnom živote. Je vydatá, má krásneho a synčeka a ako niekdajšia kráľovná krásy má aj nádhernú postavu. Na svojom instagramovom profile sa pochválila odvážnym záberom hore bez.


Veronika Vágnerová Husárová patrí medzi najkrajšie kráľovné, ktoré súťaž Miss Slovensko vyhrali. Ani dlhé roky po tom, čo získala titul, jej z krásy neubudlo. Tmavovláska sa teší zo synčeka Alexka a po pôrode sa rýchlo dostala opäť do formy. Dáva si pozor na to, čo zje, no aj si dopraje, a pravidelne sa venuje cvičeniu. Vďaka disciplíne sa môže pýšiť sexi postavičkou, ktorú sem-tam predvedie aj na snímkach zdieľaných na sociálnej sieti.

Tak ako naposledy. Rodáčka z Komárna sa pochválila záberom, ktorý vznikol počas fotenia. Veronika na ňom však pózuje polonahá sediac na stoličke. Zhodila vršok a prsia si prekryla rukou. Fotkou chcela dať najavo to, že je minimalistka a tento štýl sa jej páči. V rovnakom duchu sa nechala na jednom boku aj tetovať. Fotka je síce odvážnejšia, no zároveň decentná a Vágnerová si takto pózovať rozhodne môže dovoliť!

Veronika Vágnerová Husárová sa pochválila odvážnym záberom.
Odvážny záber bývalej missky
Zdroj: Instagram V.V.


Galéria

Veronika Vágnerová Husárová Veronika Vágnerová Husárová sa Veronika Vágnerová vyhrala súťaž Veronika Vágnerová sa pýši Veronika Vágnerová patrí medzi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články