°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Rozvod Jakuba a Agaty Prachařovcov je za dverami: Našla si ďalšiu náhradu a... Tretie dieťa?!

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Instagram A.H.
23.04.2020 09:00

PRAHA – Agáta Prachařová Hanychová (34) bude už čoskoro opäť slobodná. Rozvod s manželom Jakubom Prachařom (36) je na spadnutie. Papiere sú podané a kým moderátor si našiel za ženu náhradu už v lete, tmavovláska našla šťastie zrejme až teraz po boku fotografa Mareka. Uvažujú nad bábätkom?


Ešte začiatkom roka randila Agáta Hanychová s realiťákom, s ktorým si vychutnala aj dovolenku v zahraničí. Cítila sa milovaná, no napokon jej tento vzťah nevyšiel. Sama však dlho neostala a za Jakuba a Zděňka si našla veľmi rýchlo ďalšiu náhradu v podobe fotografa Mareka. S ním sa mala zoznámiť prostredníctvom aplikácie Tinder, no ako sama priznala, písal jej vraj už v roku 2009.

V pondelok večer sa Agáta prihovorila svojim fanúšikom prostredníctvom živého vysielania na Instagrame a odpovedala na ich zvedavé otázky. Jeden z jej priaznivcov sa pýtal, či by chcela ešte ďalšie bábätko. „Tak to by som ozaj nechcela!“ prehovorila Agáta. Tu však Mareka nikto nespomenul. .

Ďalší zo sledovateľov sa už rovno opýtal, či ona a Marek uvažujú nad spoločným potomkom a či teda budú mať bábätko. „Prosím vás, nebudeme. Marek má dve deti. Ja mám tiež dve deti. Takže 2 + 2 sú štyri. Takže to posledné, na čo by sme mysleli, je mať bábätko,“ objasňovala logicky Hanychová. Nuž ale, ako sa hovorí, človek mieni, pán Boh mení. Otázne je, či im vydrží vôbec ich láska. Agáta v nej totiž veľké šťastie nemá.

Agáta Hanychová našla šťastie po boku fotografa Mareka.
Rozvod Jakuba a Agaty
Zdroj: Instagram

Myslíte si, že Agáte tentoraz vzťah konečne vydrží?

43 % nie
áno 57 %

Hlasovalo: 457Galéria

Agáta Hanychová Agáta Hanychová našla šťastie Agáta veľmi jasne dala Tento fešák robí Agátu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články