Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

Gáborík a Surovcová zúria: Prišli o tisíce eur za výbavu pre bábätko... Podvod?

Ivana a Marian Gáboríkovci riešia nepríjemný problém.
Ivana a Marian Gáboríkovci riešia nepríjemný problém.
Zdroj: Instagram iversanns a mgaborik12
01.04.2020 07:58

TRENČÍN - Hokejista Marián Gáborík a jeho krásna manželka, tanečnica Ivana Gáborík Surovcová sa vo veľkom pripravujú na príchod ich vytúženého bábätka. Narazili však na problém a vyzerá to, že prišli o tisícky eur.


Ivana a Marián Gáboríkovci bezpochyby tvoria jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu. A čo viac, už čoskoro privítajú na svete svoje prvé bábätko. Keďže čas sa pomaličky kráti, rozhodli sa s prípravami pokročiť a vrhli sa na zariaďovanie detskej izbičky. Ocitli sa však vo veľmi nepríjemnej situácii. Štýlový nábytok, ktorý si objednali a zaplatili, totiž do dnešného dňa nevideli a predajca sa zatajuje.

 

Ide o podvod?

„Od 2. 2. čakáme na detský nábytok, ale dodnes nič nemáme,” prezradila na svojom Instagrame rozhorčená Ivana, u ktorej sú negatívne komentáre skôr raritou. „Tovar nebol dodaný, neodpisujú na maily, zmizli kontakty na ich e-shope, nedá sa na nikoho z konateľov nakontaktovať, v predajni vám tiež nepomôžu...” opísala zúfalú situáciu, v ktorej sa ocitli len pár týždňov pred pôrodom.

Ivana Surovcová sa s nepríjemnou skúsenosťou s obchodom podelila verejne.
Gáborík a Surovcová zúria:
Zdroj: Instagram I.S.

Známemu páru a dizajnérke, ktorá im so zariadením izbičky pomáha, tak nezostávalo nič iné, len objednávku zrušiť. Ani tu však nepochodili. „Do dnešného dňa nikto na naše žiadosti o storno vrátane žiadosti o odstúpenie od zmluvy neodpovedal. Druhý konateľ má číslo odpojené. Nemáme ani tovar, ani peniaze!” uviedla spomínaná dizajnérka. Tej sa navyše podarilo zistiť, že jednou z konateliek danej firmy je práve predavačka z predajne, ktorú len krátko predtým navštívila.

Dizajnérka, ktorá im so zariadením detskej izbičky pomáha, sa taktiež snaží firmu skontaktovať.
Gáborík a Surovcová zúria:
Zdroj: Instagram FHF

A hoci momentálna pandémia spojená s vírusom COVID-19 narušila prevádzku mnohým obchodom či podnikateľom, mlčanie a zatajovanie sa nasvedčuje tomu, že budúci rodičia sa pravdepodobne stali obeťami podvodníkov. Nie sú však prví. Ivane sa ihneď začali ozývať ďalšie mamičky, ktoré majú so spomínaným obchodom podobné skúsenosti. Ďalší jej radia, kam sa môže obrátiť o pomoc.

Gáboríkovci a ich dizajnérka sa v známom obchode stretli so zvláštnymi praktikami.
Gáborík a Surovcová zúria:
Zdroj: Instagram FHF

Vo vzduchu im však zostali visieť tisícky eur, a tak boj so známou firmou, k zákazníčkam ktorej patria napríklad i Jasmina Alagič, herečka Zuzana Šebová či Ivanina dlhoročná kamarátka a partnerka v podnikaní Katka Jakeš, pravdepodobne ešte neskončil.

Spomínaný obchod s Ivanou Gáborík surovcovou, ani so spomínanou dizajnérkou nekomunikuje.
Gáborík a Surovcová zúria:
Zdroj: Instagram FHF

Budúcu mamičku i dizajnérku sme kontaktovali, aby sme zistili, ako plánujú danú situáciu ďalej riešiť. Žiaľ, do uzávierky nestihli reagovať. Snáď ale v tomto prípade zvíťazí spravodlivosť.

Ivane Gáborík Surovcove do pôrodu zostáva už len zopár týždňov.
Ako sa zmenili stravovacie
Zdroj: instagram.com/iversanns

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Ivana a Marian Gáboríkovci Ivana Surovcová sa s Dizajnérka, ktorá im so Gáboríkovci a ich dizajnérka Spomínaný obchod s Ivanou Ivane Gáborík Surovcove do Praktiky obchodu, ktorý si

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram iversanns a mgaborik12

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články