°C

Nedeľa, 31. máj 2020. Meniny má Petronela, Petrana, zajtra Žaneta.

Radosť z ďalšieho bábätka: Jasmina Alagič prezradila sladké tajomstvo!

Jasmina Alagič priznala radostnú správu.
Jasmina Alagič priznala radostnú správu.
Zdroj: Instagram J.A.
22.03.2020 22:00

BRATISLAVA - Moderátorka Jasmina Alagič (30) a jej partner Patrik "Rytmus" Vrbovský (43) sa už niekoľko mesiacov tešia zo synčeka Sanela, ktorý prišiel na svet minulý rok v lete. Krásna moderátorka sa však už teší na príchod ďalšieho bábätka.


Jasmina sa naplno venuje mamičkovským povinnostiam a väčšinu času trávi práve starostlivosťou o synčeka Sanela. Spoločné fotografie, ktorými sa neraz pochváli aj na sociálnych sieťach, ukazujú i to, že rodinka rapera Rytmusa rohodne netrpí núdzou. Na svetové značky si potrpia nielen rodičia, ale poriadny arzenál má vo svojom šatníku aj malý Sanel.

 

Mnohí sa preto moderátorky pýtajú, aký osud čaká na oblečenie, z ktorého ich malý poklad vyrastie. Jasmina popri odpovedi na otázku prezradila i radostnú novinu. Rozkošné vecičky totiž už čakajú na ďalšie bábätko, ktoré čoskoro pribudne do rodiny. „Oblečenie po malom posúvam mojej sesternici, ktorá je v krásnom očakávaní," napísala na Instagrame brunetka.

Malý Sanel má v šatníku aj dizajnérske kúsky.
Radosť z ďalšieho bábätka:
Zdroj: Instagram J.A.

Mnohí by však tehotenské bruško opäť dopriali aj sympatickej moderátorke. A práve tých Jasminina odpoveď dostala do vytrženia. Nechala sa totiž počuť, že niektoré kúsky odkladá práve pre druhého potomka. „Veci, ktoré mi obvzvlášť prirástli k srdcu nechávam na obdobie, ktoré uvidíme, či pánbožko ešte prinesie," priznala otvorene.

Jasmina a Rytmus nechávajú ďalší prírastok do rodiny na vyššiu moc.
Radosť z ďalšieho bábätka:
Zdroj: Instagram J.A.

Zdá sa teda, že dvojica, ktorá si spoločné áno povedala ani nie pred rokom, sa nebráni ani ďalšiemu dieťaťu. Snáď sa Jasminin plán vydarí a rodinka sa čo nevidieť rozrastie o nového člena.

Raper Rytmus so synom Sanelom.
Radosť z ďalšieho bábätka:
Zdroj: Instagram J.A.


Galéria

Jasmina Alagič priznala radostnú Malý Sanel má v Jasmina Alagič a Rytmus Raper Rytmus so synom Jasmina Alagič prezradila, že

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články