Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Česi ju kritizujú, v Mexiku ohúrila: Vondráčková je najlepšia!

Lucie Vondráčková sa teší z úspechu.
Lucie Vondráčková sa teší z úspechu.
Zdroj: Instagram L.V.
17.02.2020 15:55

MÉRIDA - Česká speváčka a herečka Lucie Vondráčková (39) oslavuje nevídaný úspech. Kým doma by ju neprajníci najradšej z filmov najradšej úplne vyškrtli, na filmovom festivale v Mexiku ju odmenili cenou za najlepšiu herečku.


Zdá sa, že rok 2020 sa začína pre Luciu Vondráčkovú naozaj skvele. Priamo z Mexika si totiž prednedávnom priniesla ocenenie, po akom túži nejedna herečka. Na filmovom podujatí Festival Cinematográfico de Mérida v Mexiku totiž ohúrila porotu a odniesla si cenu pre najlepšiu herečku. Stalo sa tak ešte predchádzajúci víkend v meste Mérida, Yucatán.

Ocenenie získala nedávno rozvedená Lucie za krátkometrážny film Beyond Her Lens, kde si zahrala po boku svojich zahraničných kolegov. Vondráčková neskrýva radosť z dosiahnutého úspechu. „Muchas gracias,” poďakovala sa prostredníctvom sociálnej siete režisérke filmu a zároveň kamarátke Tereze Hirsch.

Lucie Vondráčková získala v Mexiku cenu pre najlepšiu herečku.
Česi ju kritizujú, v
Zdroj: Instagram L.V.

V rodnom Česku má pritom Lucie množstvo neprajníkov, ktorí by ju najradšej na televíznych obrazovkách nevideli. Kritiku si zlizla už niekoľkokrát, a to za úlohy v trilógii Babovřesky alebo v kanadsko-českom filme The Perfect Kiss, na ktorý sa strhla lavína kritiky ešte pred jeho uvedením do kín.

Lucie Vondráčková čelila za mnohé svoje herecké výkony ostrej kritike.
Lucie Vondráčková
Zdroj: Luna Studios

20-minútový film, ktorý plavovláske zabezpečil vzácne ocenenie, je na tom ale podstatne lepšie. „Pokiaľ by takto hrala Lucie Vondráčková aj v celovečerných filmoch, nebolo by čo kritizovať,” nechal sa počuť jeden z divákov. Uvidíme teda, s čím príde speváčka a herečka nabudúce.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lucie Vondráčková sa teší Lucie Vondráčková získala v Lucie Vondráčková čelila za Luciu Vondráčkovú by niektorí

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články