Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Definitívna bodka za manželstvom Lucie Vondráčkovej: TOHTO sa raz a navždy zbavila, ale... Komplikácie s deťmi?!

Vondráčková urobila definitívnu bodku za manželstvom s Plekancom.
Vondráčková urobila definitívnu bodku za manželstvom s Plekancom.
Zdroj: Intagram L.V./T.P.
21.06.2020 17:00

PRAHA – Po takmer dvoch rokoch má Lucie Vondráčková (40) konečne pokoj od exmanžela Tomáša Plekanca (37). Rozviedli ich síce minulú jeseň, no na rozdelení majetku sa dohodli len nedávno. Teraz sa zbavila aj športovcovho priezviska. To jej môže spôsobiť komplikácie s deťmi!


Lucie Vondráčková bola po rozpade manželstva na dne. S Tomášom Plekancom, ktorého si vzala v roku 2011, si dali zbohom pred dvomi rokmi v lete. Každý z nich mal svoju pravdu o tom, ako krachla ich láska. Športovec si našiel za speváčku náhradu v podobe tenistky Lucie Šafářovej, Vondráčková však také šťastie v láske nemá.

Lucie má v občianskom preukaze už len svoje dievčenské priezvisko.
Definitívna bodka za manželstvom
Zdroj: Instagram L.V.

Jedno je však isté. S exmanželom už nechce mať absolútne nič spoločné a po rozdelení majetku tak pristúpila na ďalší radikálny krok. Zbavila sa jeho priezviska. Hoci vystupovala všade ako Lucie Vondráčková, oficiálne v jej občianskom preukaze svietilo Lucie Plekancová Vondráčková. Teraz má už len svoje dievčenské priezvisko.

Tento krok jej však predsa len môže skomplikovať život, keďže obaja synovia, Adam aj Matyáš, majú priezvisko po otcovi. „Na úradoch a hlavne pri cestovaní je omnoho jednoduchšie, keď má maminka rovnaké priezvisko ako jej deti,“ znie stanovisko sociálnych pracovníkov podľa extra.cz. Aby jej ešte niekto kvôli rozdielnym priezviskám nerobil problémy.

Lucie Vondráčková sa zbavila priezviska Plekancová.
Definitívna bodka za manželstvom
Zdroj: Instagram L.V.


Galéria

Vondráčková urobila definitívnu bodku Lucie má v občianskom Lucie Vondráčková sa zbavila Nedávno Lucie šokovala fanúšikov

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články