Utorok, 25. január 2022. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Vdova Petra Muka (†45): Dnes by oslávil 55. narodeniny... Dojemný odkaz do neba!

Petr Muk by dnes oslávil 55. narodeniny.Galéria fotiek (4)
Petr Muk by dnes oslávil 55. narodeniny.
Zdroj: TASR

PRAHA - 25. mája 2010 českú a slovenskú verejnosť šokovala správa o smrti obľúbeného speváka Petra Muka (†45). Hudobníkovo bezvládne telo našla ráno v byte jeho manželka Eva (45) - oficiálna príčina smrti bola udusenie zvratkami. Dnes by legenda oslávila 55. narodeniny. A vdova svojmu nebohému manželovi poslala do neba dojemný odkaz!


Petr Muk je v hudobnom nebi už dlhých 10 rokov. Zomrel ako 45-ročný pomerne šokujúco, na udusenie zvratkami. Bezvládnu legendu našla ráno v byte jeho manželka Eva, s ktorou má dcéru Noemi. Spevák však naďalej žije nielen v srdciach jeho blízkych a fanúšikov, ale aj na sociálnej sieti. 

Takto si pamätáme na Petra Muka:

Vdova totiž naďalej spravuje stránku s menom svojho nebohého manžela. A v deň jeho 55. narodenín zverejnila dojemný odkaz do neba: „Už NAVĎY 45..., cez ‚okno v nebi‛ posielame tento pozdrav nekonečnej láske!“ napísala Muková a pridala krátke video neba.

Vdovin príspevok okamžite spustil lavínu ďalších reakcií od fanúšikov: „Viete si predstaviť, akú parádu musí tam hore mať? Hudbu skladajú Jirka Štaidl a Karel Svoboda, Věruška Špinarová, Karel Gott a Peťo spievajú... Anjelské,“ objavilo sa výstižne v komentároch. Petr, všetko najlepšie k narodeninám do neba! 

Vdova Petra Muka (†45): Dnes by oslávil 55. narodeniny... Dojemný odkaz do neba!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/sk Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články