°C

Pondelok, 25. máj 2020. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

A DOSŤ! Patrasová už o darčeky od Felixa nestojí: Zbavila sa briliantov aj zlata!

Dáda Patrasová dala zlato a brilianty od Felixa Slováčka preč.
Dáda Patrasová dala zlato a brilianty od Felixa Slováčka preč.
Zdroj: profimedia.sk
31.01.2020 16:10

PRAHA - Vzťah Dády Patrasovej (63) a Felixa Slováčka (76) patrí jednoznačne k tým najbizarnejším v našom šoubiznise. Hudobník tmavovlásku už roky verejne podvádza a napriek tomu sú stále oficiálne manželmi. Aj moderátorka je však vo vzťahu, a tak už o darčeky od svojho nepodareného manžela nestojí. Zlato a brilianty dala preč!


Dáda Patrasová sa pochválila novým šperkom, ktorý dostala od svojho talianskeho priateľa Vita. Ide o zlatý prsteň so smaragdom. Zrejme aj preto sa rozhodla, že šperky od svojho stále zákonitého manžela už definitívne nosiť nechce. „Sú krásne a nosila som ich rada. Teraz je čas, aby odpočívali,“ prehovorila pre Aha!

Dáda Patrasová na ruke nosí už iba smaragdový prsteň od priateľa Vita.
A DOSŤ! Patrasová už
Zdroj: Instagram D.P.

Tá za roky spolužitia s Felixom Slováčkom dostala briliantové prstene, náramky a retiazky v hodnote státisícov českých korún. Najdrahší kúsok stál až 190 tisíc českých korún, čo je v prepočte vyše 7,5 tisíca eur. No všetko teraz z rúk zložila a na neurčito odložila do bezpečia sejfu. Aktuálne sa tak na ruke hrdí len šperkom od svojho priateľa. 

„Pripomína mi Vita na každom kroku, takže som v duchu stále s ním. Je pozorný, denne volá, píše a ešte umiestňuje fotografie na môj Instagram. Baví ho to,“ prezradila Patrasová, ktorá so svojím priateľom nemôže byť toľko, koľko by chcela. Kvôli práci nemá veľa času, aby za ňou z Kalábrie cestoval. Naposledy boli spolu na prelome roka. 

Nosili by ste šperky od bývalého partnera/partnerky?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 399Galéria

Dáda Patrasová dala zlato Dáda Patrasová na ruke Dáda Patrasová s talianskym Dáda Patrasová s talianskym Dáda Patrasová s talianskym Dáda Patrasová so stále Felix Slováček už roky

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články