°C

Nedeľa, 16. február 2020. Meniny má Ida, zajtra Miloslava.

Komplikácie pri pôrode Batthyányho dcéry: Nemohla tlačiť!

Petra Batthyány má za sebou náročný pôrod.
Petra Batthyány má za sebou náročný pôrod.
Zdroj: Instagram P.B.
28.01.2020 11:05

BRATISLAVA - Dcéra slovenského herca Petra Batthyányho (53) a ešte donedávna nadšená vyznávačka zmiešaných bojových umení Petra Batthyány (25) má za sebou ďalší boj. Pôrod dcérky Victorie totiž nešiel podľa jej predstáv a kráska musela podstúpiť sekciu.


Herec Peter Batthyány na to síce vôbec nevyzerá, ale už je z neho dedko. Jeho dcéra Petra sa totiž len pred pár dňami stala po prvýkrát mamou. Pôrodné bolesti ju prekvapili už minulý týždeň. „Malo to byť oveľa neskôr. V piatok sa mi spustili kontrakcie. Keďže boli dosť silné, tak som išla do nemocnice na kontrolu. Tam mi povedali, že už rodím, takže som musela čakať,”  povedala pre Topky Peťa, ktorá síce túžila po prirodzenom pôrode, no lekári to zavrhli.

Herec Peter Batthyány s dcérou Petrou.
Komplikácie pri pôrode Batthyányho
Zdroj: Jan Zemiar

Ešte minulý týždeň nám totiž brunetka prezradila, že kvôli operácii očí, ktorú podstúpila minulý rok, by tlačenie predstavovalo obrovské riziko. Peťa bola preto už dlhší čas oboznámená s tým, že rodiť bude takzvaným cisárskym rezom. „Samotná sekcia bola urobená v Ružinove, robil ju pán doktor Sečanský, úplne fantastická práca. Z cisaráku som nemala obavy, bola skvelá atmosféra v nemocnici,” pochvaľuje si dnes už šťastná mamička malej Victorie.

Petra Batthyány zažíva najkrajšie životné momenty.
Komplikácie pri pôrode Batthyányho
Zdroj: Instagram P.B.

Napriek tomu, že zákrok bol plánovaný, na Petru predsa len čakalo jedno sklamanie. „Bohužiaľ som nemohla ísť spinálnou anestéziou, ale musela som ísť celkovou, takže som sa zobudila až potom a videla malú,” zdôverila sa sympatická Bratislavčanka, ktorá sa po zákroku zotavuje v Ružinovskej nemocnici a užíva si chvíle s malou Victoriou.

Petre Batthyány lekári povedali, že deti mať nikdy nebude, napriek tomu sa minulý týždeň stala mamou malej Victorie.
Komplikácie pri pôrode Batthyányho
Zdroj: Instagram P.B.

„Cítim sa fantasticky, je to ten najkrajší pocit, aký môže žena zažiť, mať bábätko. Je to neopísateľná energia, láska, je to nádherné. Asi naozaj taký vrchol, čo môže žena pocítiť v živote,” vyznala sa Petra. 


Galéria

Petra Batthyány má za Herec Peter Batthyány s Petra Batthyány zažíva najkrajšie Petre Batthyány lekári povedali, Kvôli tvrdým tréningom v Petra Batthyány si vybojovala

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články