°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Známa markizáčka sa pochválila dcérou: ČOŽE? Veď sú ako dvojičky!

Nora Krchňáková
Nora Krchňáková
Zdroj: Jan Zemiar
02.06.2020 18:00

BRATISLAVA - Ostrieľaná profesionálka a reportérka televízie Markíza Nora Krchňáková sa pred rokmi stala mamou dcérky Ninky. Z tej vyrástla krásna slečna. Pri príležitosti dňa detí sa usmievavá markizáčka pochválila záberom dcérky a seba. Jeden by povedal, že sú to dvojičky alebo minimálne na oboch fotkách Norina dcéra.


Už dlhé roky ju ľudia evidujú ako markizáčku. Okrem toho, že sa vo vodách šoubiznisu pohybuje s mikrofónom modro-žltej televízie, venuje sa aj PR a v súkromnom živote je jej vesmírom dcéra Ninka. Svoj poklad priviedla na svet 31. októbra 2008 a z dievčatka rastie krásna mladá slečna, čoho dôkazom sú aj zábery, ktorými sa Nora Krchňáková sem-tam zvykne pochváliť na sociálnej sieti.

Pri príležitosti dňa detí zverejnila koláž fotografií. Na jednej pózuje malá sedemročná Norika, na druhej pre zmenu sedemročná Ninka. Na prvý pohľad by si človek myslel, že na oboch záberoch je Ninka, prípadne, že ide o dvojičky. Norina dcéra sa totiž úplne pomamila a aj krásu zdedila po známej mame. „Ja vo veku 7 rokov a moja dcéra vo veku 7 rokov. Tak nech mi už nikto nehovorí, že sa na seba nepodobáme,” napísala Nora k fotkám. Čo myslíte vy, podobajú sa?

Nina akoby svojej mame z oka vypadla. Vyzerajú ako dvojičky.
Známa markizáčka sa pochválila
Zdroj: Instagram/Facebook N.K.

Podobáte sa aj vy takto na svojho rodiča?


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Instagram, Facebook,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články