°C

Štvrtok, 27. február 2020. Meniny má Alexander, zajtra Zlatica.

Frajer Nely Slovákovej má čo naprávať: Dusno kvôli IMT Smile!

Lukáš Kozák si u Nely Slovákovej narobil problémy.
Lukáš Kozák si u Nely Slovákovej narobil problémy.
Zdroj: Instagram L.K.
21.01.2020 14:28

ŠTRPSKÉ PLESO - Na nedávny koncert IMT Smile tak ľahko nezabudne! Hokejista Lukáš Kozák (28), ktorý už viac ako rok randí so sexi influencerkou a podnikateľkou Nelou Slovákovou (29), si práve vďaka kapele zarobil na poriadny problém.


Sú dvojka, aká sa často nevidí. Bývalá hviezda jojkárskej šou Hotel Paradise a slovenský hokejista si skvele rozumejú a láska z nich srší na desať metrov. Zamilovaná dvojica sa len nedávno objavila aj na predpremiére novej evitovky Príliš osobná známosť, kde si okrem filmu užili aj koncert kapely IMT Smile.

Nela Slováková a Lukáš Kozák sú zohraná dvojica.
Frajer Nely Slovákovej má
Zdroj: Ján Zemiar,

Tá patrí k slovenskej hudobnej špičke už dlhé roky. Aj preto nás prekvapilo, keď Nela priznala, že o tejto kapele nikdy nepočula. „Musím povedať, že absolútne kapelu IMT Smile nepoznám, ten názov som počula prvýkrát,” priznala sa sexi blondínka. Niektoré ich piesne však zaznamenala a živelný koncert ju dostal do varu natoľko, že sa jej dokonca zachcelo tancovať.

Nela Slováková sa venuje vlastnej značke plaviek.
Frajer Nely Slovákovej má
Zdroj: Instagram N.S.

Žiaľ, Lukáš ju do tanca nevzal, čím si u svojej polovičky rozhodne nepridal body. „Trošku som bola naňho nahnevaná, že nechcel ísť so mnou tancovať. To si vybavíme doma!” pohrozila svojej láske Nela.

Inak si však jeden druhého nevedia vynachváliť. „Myslím si, že sme stopercentne priatelia, milenci, kuchárka, gazdinka, ako sa povie po vašom. Sme fakt super,” pochvaľuje si česká instagramová hviezda. Prezradila však aj to, v čom sú s Lukášom odlišní a priznala, že dokonca pomýšľa na rodinu. Pozrite si nasledujúci rozhovor s Nelou a Lukášom.


Galéria

Lukáš Kozák si u Nela Slováková a Lukáš Nela Slováková sa venuje Nela Slováková už má

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
VIDEO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články