°C

Utorok, 1. december 2020. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Trapas manželov Čurných na plese: Odmietli hlavnú cenu z tomboly... Pre TOTO!

Andrea a Juraj Čurní na Plese v opere 2020.
Andrea a Juraj Čurní na Plese v opere 2020.
Zdroj: Ples v opere
13.01.2020 14:10

BRATISLAVA - Hudobný expert Juraj Čurný (53) so svojou manželkou Andreou Čurnou (35) majú záľubu v plesoch a nechýbali ani na tohtoročnom Plese v opere. A zažili aj jednu úsmevnú situáciu. Výhru v tombole museli odmietnuť.


Manželia zahájili tohtoročnú plesovú sezónu na prestížnom Plese v opere. Ani zďaleka však nejde o jedinú tanečnú udalosť, na ktorú sa chystajú. Ako prezradili, pozvaní majú oveľa viac. „Zatiaľ máme naplánované štyri, tie sú v pláne. Ale človek mieni, pán Boh mení, takže ich môže byť aj viac,” prerátala narýchlo v hlave Andrea.

Andrea Čurná šaty z Plesu v opere zrecykluje na ďalšie použitie.
Trapas manželov Čurných na
Zdroj: Ples v opere

Keď však prišla na pretras otázka, ako toľké róby financuje, dvojica nás prekvapila. Kráska má totiž premyslený systém, vďaka ktorému ich ani väčší počet absolvovaných plesov nezruinuje. O čo ide, porozprávali pre Topky vo video rozhovore:

Dvojica priznala, že trapasy či nepríjemnosti sa im našťastie doteraz vyhýbali, no podelili sa o príhodu, ktorá ich dostala do úzkych. V tombole plesu Slovenského futbalového zväzu. „Hlavnou cenou bol zájazd pre dve osoby na výjazd reprezentácie do Izraela a my sme tú cenu vyhrali,” spomína si Andrea. Lákavú výhru však odmietli. „​My sme tam išli aj tak služobne pracovať,” vysvetlil Juraj. „Tí ľudia, ktorí sa vďaka tomu dostali do zahraničia s reprezentáciou, si to naozaj veľmi užili,” doplnil spokojne. Manželia sa tak niekomu postarali o veľkú radosť.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Andrea a Juraj Čurní Andrea Čurná šaty z Ak ide o šaty, Na väčšinu spoločenských udalostí

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články