Zabudnutá Miss Slovensko po ôsmich rokoch: Takto dnes vyzerá a... čakáme bábätko! | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

Zabudnutá Miss Slovensko po ôsmich rokoch: Takto dnes vyzerá a... čakáme bábätko!

19.09.2019 10:35

BRATISLAVA - V roku 2011 si Michaela Ňurciková vybojovala korunku kráľovnej krásy na prestížnej súťaži Miss Slovensko. Na rozdiel od množstva jej kolegýň však veľa vody nenamútila a neskôr akoby sa po nej zľahla zem. Jej meno sa spomínalo ešte v roku 2013, potom sa však vytratila a stiahla sa do súkromia.


Dva roky po víťazstve blondínka nastúpila na pozíciu redaktorky dennej skladby programu v JOJ-ke, kde podľa našich informácií pracuje dodnes. Spoločenským akciám a svetu šoubiznisu sa však vyhýba, na verejných udalostiach medzi známymi tvárami by ste ju hľadali len ťažko. Miška sa úplne stiahla do úzadia a vyblýskanému svetu modeliek dala zbohom. 

Takto vyzerala Michaela Ňurciková počas Miss Slovensko 2011
Zabudnutá Miss Slovensko po

Nezdá sa však, že by jej to chýbalo. A už vôbec nie teraz. Niekdajšia kráľovná krásy totiž aktuálne prežíva jedno z najkrajších období. Do redakcie nám prišiel tip aj s fotografiami, ktoré dokazujú že Michaela čaká bábätko. Snímky s bruškom aj sympatickým partnerom uverejňuje na Instagrame, profil však má súkromný. Svoj osobný život si teda evidentne naozaj stráži. Na spomínaných záberoch však z krásky doslova srší šťastie a vidno, že si tehotenstvo užíva. Pozrite sa, ako sa zmenila a ako jej to s bruškom pristane!

Michaela Ňurciková má po svojom boku milujúceho partnera a čaká bábätko.
Zabudnutá Miss Slovensko po
Zdroj: Instagram M.N.

Michaela Ňurciková už čoskoro na svet privedie bábätko.
Zabudnutá Miss Slovensko po
Zdroj: Instagram M.N.

Spomínate si ešte na Michaelu Ňurcikovú?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 1035Galéria

Michaela Ňurciková Takto vyzerala Michaela Ňurciková Michaela Ňurciková má po Michaela Ňurciková už čoskoro Michaela Ňurciková Michaela Ňurciková Michaela Ňurciková v čase,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články