°C

Streda, 21. október 2020. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Hádku s milenkou vyriešili až muži zákona: Legenda slovenského hokeja skončila v cele!

Vincent Lukáč
Vincent Lukáč
Zdroj: SITA
25.09.2019 00:10

KOŠICE - Na staré kolená si vyskúšal, aké je nocovať v policajnej cele. Vincentovi Lukáčovi to 10 rokov po smrti milovanej manželky Evy (†55) so ženami zjavne nevychádza. Po problémoch s exmilenkou je dôkazom aj jeho najnovšia známosť Natália (45). Tá na neho najnovšie zavolala policajtov, ktorí bývalého poslanca a legendu slovenského hokeja zadržali!


V nedeľu večer bola k Lukáčovi privolaná policajná hliadka. Ich zásah si vyžiadala Vincentova partnerka Natália, pričom uviedla, že sa jej bývalý hokejista vyhráža, vzbudil u nej dôvodnú obavu o život a zdravie, dokonca  mala strach, že podpáli auto. O incidente informoval Nový čas, ktorému sa podarilo získať Lukáčovo vyjadrenie.

Z jeho slov však nevyplýva, že by išlo o niečo vážne alebo by si zo situácie robil ťažkú hlavu. „Prišiel som domov a mal som výmenu názorov s mojou priateľkou a tá na mňa zavolala 158-čku,“ priznal pre Nový čas exposlanec, ktorý následne musel prečkať noc v policajnej cele, keďže ho muži zákona rovno odviedli.

Natália sa Vincentom Lukáčom pohádala, roztržka vyvrcholila, keď zavolala políciu.
Hádku s milenkou vyriešili
Zdroj: Facebook N.O.

Vincent Lukáč
Hádku s milenkou vyriešili
Zdroj: SITA/Jozef Jakubčo

„Došli po mňa, zobrali ma a noc som strávil v cele. Ráno ma prepustili domov,“ priznal farbu s tým, že sa k večernému incidentu viac nebude a nechce vyjadrovať.  Ako sme už spomínali, čo sa týka Lukáča, nešlo o prvý podobný prípad. Už v minulosti sa mal svojej ex Kamile po rozchode vyhrážať prostredníctvom správ. Ako celý prípad s jeho terajšou priateľkou Natáliou dopadne, sa ešte len uvidí po skončení vyšetrovania.


Galéria

Vincent Lukáč Natália sa s Vincentom Vincent Lukáč skončil v Vincent Lukáč s Jánom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články