°C

Štvrtok, 27. február 2020. Meniny má Alexander, zajtra Zlatica.

Fíha, to je ale parádna zmena: Evelyn, veď už je z teba len polovička!

Eva Evelyn Kramerová sa stráca pred očami.
Eva Evelyn Kramerová sa stráca pred očami.
Zdroj: Jan Zemiar
14.08.2019 12:00

BRATISLAVA - V časoch, keď sa jej meno začalo skloňovať v slovenskom šoubiznise, mala Eva Evelyn Kramerová (29) o poznanie kyprejšie tvary. Komička a moderátorka sa však rozhodla zabojovať a od základov zmeniť životosprávu. Dnes je z nej poriadna šupa!


Evelyn je žena typu krv a mlieko. Za svoje krivky sa nikdy nehanbila, práve naopak, nosila ich s hrdosťou a bola so sebou spokojná. Avšak, predsa len sa pred časom rozhodla, že je čas na zmenu. Najskôr si to namierila do fitnescentra a neskôr sa jej zdravší životný štýl zapáčil natoľko, že prehodnotila aj to, čo vloží počas dňa do úst. A veru, vyplatilo sa. Onedlho sa Evelyn začala doslova meniť svojim fanúšikom pred očami.

Fíha, to je ale
Zdroj: Jan Zemiar

Fíha, to je ale
Zdroj: Instagram E.K.

Prvé veľké zmeny boli na moderátorke viditeľné už začiatkom uplynulej jari. Blondínka dokonca priznala, že kvôli postave musela pod nôž. Dala si totiž chirurgicky zmenšiť prsia, ktoré jej spôsobovali zdravotné problémy. Keď sa začiatkom júla objavila na prehliadke módnej kolekcie pre tehotné ženy, opäť prítomným vyrazila dych výrazne schudnutými krivkami a v ružovom saku patrila k hlavným hviezdam podujatia.

Fíha, to je ale
Zdroj: Jan Zemiar

Zdá sa však, že moderátorka sa ani tu nezastavila a stále sa túži posunúť ešte ďalej. „Mala som chuť na zmenu - a hovorím si, čo, prerobím byt? Ale do toho sa mi stále nechce, tak som si povedala, že to trošku vyhrotím,” zdôverila sa Evelyn na svojom instagramovom profile a pre vysvetlenie pridala aj koláž dvoch fotografií. A tie hovoria za všetko.

Zmena Evelyniných kriviek je šokujúca. Z moderátorky dnes zostala doslova len polovica. A aj ona sama sa z tvrdo vydretej postavičky úprimne teší. „Nechcela som to ani nejako špeciálne riešiť, ani úplne zdieľať, lebo nie som ešte v cieli, ale som na seba aj tak pyšná!"

Fíha, to je ale
Zdroj: Instagram E.K.

Aký je presný cieľ, ktorý si kráska pre seba vytýčila, síce neprezradila, no pri rýchlosti, akou sa kíl zbavuje, sa to pravdepodobne dozvieme čo nevidieť.

Páči sa vám zmena, ktorou Evelyn prešla?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 6273Galéria

Eva Evelyn Kramerová sa Eva Evelyn Kramerová v Evelyn na svojich krivkách Začiatkom júla už previedla Rozdiel medzi týmito dvomi Evelyn na premiére filmu Bacuľatá Evelyn, ktorá sa Evelyn Kramerová popri cvičení

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, Instagram E.K.,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články