°C

Štvrtok, 16. júl 2020. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Exotická Slovenka sa stala mamou: Dvojičkám vybrala netradičné mená!

Jasmina Taty je dvojnásobnou mamou.
Jasmina Taty je dvojnásobnou mamou.
Zdroj: Inatagram J.T.
13.08.2019 10:30

BRATISLAVA - Krásna Jasmina Taty (19), ktorá sa v súťaži Miss Slovensko 2018 umiestnila na poste druhej vicemiss, sa včera stala hneď dvojnásobnou maminou. Napriek mladému veku sa s partnerom na bábätká veľmi tešili a vybrali im skutočne netradičné mená.


Exotická kráska sa okrem titulu druhej vicemiss odvčera pýši snáď najkrajším titulom, aký žena môže za svoj život získať. Jasmina Taty sa stala mamou. Svoje tehotenstvo oznámila len devätnásťročná Slovenka ešte vo februári. „Áno, áno... Som v tom! Som tehotná a užívam si to! Veľmi sa na ne teším a nemôžem sa dočkať, kedy sa tie dve malé bábätká narodia. Už teraz ich moc ľubkám,” napísala na sociálnu sieť.

Ešte pred týždňom dolaďovala Jasmina Taty posledné detaily, aby mohli bábätká prísť na svet.
Exotická Slovenka sa stala
Zdroj: Instagram Y.T.

Sympatickú dievčinu môžu diváci televízie poznať aj z obrazoviek Markízy, kde sa objavila v reláciách Tvoja tvár znie povedome, Let´s Dance či Chart Show. Od tanca si dala pohov a naplno sa venovala tehotenským záležitostiam. Včera sa však z tehuľky stala dvojnásobná mamina a partnerovi Erikovi priviedla na svet dcérku a synčeka. 

Radostnou novinkou sa pochválila na Instagrame. „Najkrajší deň v živote! Ryan a Khloé,” pridala Jasmina fotku do príbehu a prezradila tak aj netradičné mená. Šťastnej mamine srdečne blahoželáme, jej aj drobčekom prajeme veľa síl a zdravia.

Jasmina Taty sa stala včera dvojnásobnou mamou. Dvojičkám vybrala netradičné, no krásne mená.
Exotická Slovenka sa stala
Zdroj: Instagram Y.T.

Páčia sa vám mená Ryan a Khloé?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 1136Galéria

Jasmina Taty je dvojnásobnou Ešte pred týždňom dolaďovala Jasmina Taty sa stala S partnerom Erikom má Svojím tehotenstvom sa Jasmina Jasmina Taty je už

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články