°C

Štvrtok, 3. december 2020. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

Namiesto bezstarostnej dovolenky nemocnica: Slovenská moderátorka skončila na infúziách!

Erika Bugárová skončila na infúziách na spoločnej dovolenke s Matejom Zrebným.
Erika Bugárová skončila na infúziách na spoločnej dovolenke s Matejom Zrebným.
Zdroj: Vlado Anjel
11.08.2019 06:00

BRATISLAVA/TURECKO - Leto je čas dovoleniek a tú svoju má za sebou aj známy pár. Moderátorka Erika Bugárová (24) a youtuber Matej Zrebný (26) si odbehli oddýchnuť do Turecka. Namiesto vytúženého relaxu sa však nezaobišli bez komplikácií. Krásna blondínka totiž skončila v nemocnici!


Leto doslova láka ľudí k moru načerpať nové sily. Výnimkou nie je ani celebritný pár Erika Bugárová a Matej Zrebný, ktorí sa spoločne vybrali do obľúbenej destinácie mnohých Slovákov. Turecko sa rozhodli užiť si naplno, avšak moderátorkin pobyt v nemocnici im trochu nabúral plány.

Erika nám totiž prezradila, že problémová pre ňu býva takmer každá dovolenka. „Ja v podstate každú dovolenku riešim takú nepríjemnú vec, že som alergická na slnko,“ priznala krásna blondínka. Práve kvôli tomu sa aj na tej poslednej dostala do rúk lekárov. „Skončila som v nemocnici na infúziách, aby zastavili tú reakciu,“ povedala nám Erika.

Napriek tomu, že sympatická modelka vie o svojej alergii, nedá jej to a rada trávi čas na slnku, aby predsa len chytila nejaký ten bronz. To sa jej však, ako sama povedala, nevypláca: „Som možno aj taká tvrdohlavá, že sa snažím byť na tom slnku, čo najviac a potom to nikdy nedopadne dobre. Čiže v podstate si zato môžem sama, ale je to určite taká negatívna záležitosť.“

Erika Bugárová a Matej Zrebný si užili spoločnú dovolenku v Turecku.
Namiesto bezstarostnej dovolenky nemocnica:
Zdroj: Instagram E.B.

Nielen Erika, ale aj jej priateľ Matej sa už stretol s negatívnou skúsenosťou na dovolenke. O tom, ale aj o ich názore na rýchlu jazdu či šoférske schopnosti toho druhého, sa dozviete viac v našom videorozhovore vyššie.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Erika Bugárová skončila na Erika Bugárová a Matej Erika Bugárová by si Na dovolenke v Turecku Priateľ Eriky Bugárovej Matej Erika Bugárová a Matej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
VIDEO: Martin Bublavý,
FOTO: Vlado Anjel, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články