°C

Piatok, 27. november 2020. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

Netradičné procedúry bývalej markizáčky (56): Na internete ukázala holý zadok!

Andy Timková
Andy Timková
Zdroj: TV JOJ
11.07.2019 13:30

BRATISLAVA - O Andy Timkovej (56) sa toho v súčasnosti veľa nevie. Minimálne nie toľko, čo kedysi, keďže niekdajšia stálica Markízy pred rokmi zmizla z televíznych obrazoviek a verejnosti sa pripomína už len sporadicky. Napríklad aj prostredníctvom Instagramu, ktorý si založila len nedávno a... rovno naň vyvesila poriadne bizarný príspevok!


Andy sa už na verejnosti veľmi neobjavuje, cudzie sú jej aj spoločenské akcie. Po odchode zo šoubiznisu sa začala venovať podnikaniu, s manželom sa pustili do spoločného biznisu v oblasti realít. Čo sa týka trávenia voľného času, tam to má evidentne o čosi pestrejšie. Najnovšie sa totiž pochválila absolvovaním pomerne bizarnej procedúry.

Bývalá moderátorka sa zjavne rozhodla podporiť svoju imunitu a odolnosť, no ak by ste čakali bežné zdravotné metódy či vitamíny z lekárne, ste na omyle. Na chrbát si totiž nechala natrieť naozaj hustú masu cesnakovej pasty.

Moderátorka sa nechala nahovoriť na procedúru s cesnakovou pastou.
Netradičné procedúry bývalej markizáčky
Zdroj: Instagram A.T.

„Ošetrenie cesnakom - super imunizácia,“ napísala jednoducho k záberu, na ktorom jej neznáma žena pripomínajúca ľudovú liečiteľku po tele roztiera nie práve vábne voňajúcu surovinu. Tá sa jej, mimochodom, zjavne dostala aj.... no, medzi polovičky, keďže Andy bielizeň stiahla naozaj nízko. Večerná sprcha po tejto praktike musela byť naozaj zaujímavá. Rovnako ako telesný pach.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Andy Timková Moderátorka sa nechala nahovoriť Andy Timková Andy Timková kedysi patrila

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články