Luxus slovenskej moderátorky: Za tieto topánočky vysolila... Uf, to je ale pálka! | Topky.sk

Štvrtok, 18. júl 2019. Meniny má Kamila, zajtra Dušana.

Luxus slovenskej moderátorky: Za tieto topánočky vysolila... Uf, to je ale pálka!

Dominika Ducová si obula luxusné sandáliky.
Dominika Ducová si obula luxusné sandáliky.
Zdroj: Jan Zemiar
19.06.2019 12:00

BRATISLAVA - Slnečný utorok patril plavkám. Spoločnosť zameraná najmä na predaj spodnej bielizne a plaviek ukázala na streche jedného z bratislavských barov svoju novú letnú kolekciu a párty bola spojená aj s predstavením ambasádorky, ktorou sa stala youtuberka Lucia Hrušková (23) alias Lucypug. Na akcii nechýbala ani slovenská moderátorka Dominika Ducová (22), ktorá má módu v malíčku a zvolila sandáliky, ktorých kúpu by si bežná žena aj trikrát rozmyslela!


Okrem toho, že na summer párty spoločnosti, ktorá je zameraná na spodnú bielizeň a plavky, prišla nová ambasádorka Lucia Hrušková známa ako Lucypug a pozornosť prítomných pútala nová kolekcia, zrak mnohým padol aj na nezvyčajné sandáliky Dominiky Ducovej. Mladučká moderátorka Fashion TV zvolila červené topánky na opätku tvorenom iniciálami svetovej značky.

A že sa pri ich kúpe pleskla po vačku! Bežná Slovenka by si podobný luxus zrejme aj trikrát premyslela a najmä prerátala, čo si za mastnú sumičku všetko môže kúpiť. Cena červených sandálov, ktoré tmavovláska vyvetrala, sa totiž v závislosti od obchodov pohybuje v rozmedzí od 950 až do 1400 eur. Treba však povedať, že luxusná obuv na nohách jej nositeľky krásne vynikla.

Dominka Ducová vysolila poriadnu pálku za červené sandáliky.
Luxus slovenskej moderátorky: Za
Zdroj: Jan Zemiar

FOTOgrafie z párty nájdete v našej GALÉRII»

Boli by ste ochotný/á investovať takú vysokú sumu do luxusného kúsku?

66 % nie
áno 34 %

Hlasovalo: 1294Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články