°C

Štvrtok, 3. december 2020. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

DRÁMA! Dovolenka slovenskej speváčky sa v okamihu zmenila: Takmer prišla o život!

Aless Capparelli mala na dovolenke nehodu.
Aless Capparelli mala na dovolenke nehodu.
Zdroj: Jan Zemiar
24.06.2019 05:45

BRATISLAVA - Dovolenka má byť pre každého čas bezstarostnosti a oddychu. Nie vždy to však vyjde podľa našich predstáv. Svoje o tom vie aj mladá slovenská speváčka Aless Capparelli (21), ktorá pri jednej z ciest len tak-tak unikla zubatej. S kamarátkou totiž prežili dopravnú nehodu!


Leto je čas, keď si po polroku práce každý z nás chce oddýchnuť a načerpať silu na ďalšie mesiace v práci. Výnimkou nie sú ani známe tváre slovenského šoubiznisu a medzi nimi aj mladá speváčka. Dovolenka Aless Capparelli však minulý rok neskončila celkom podľa jej predstáv a v podstate ani jej leto.

Počas letnej párty, ktorá sa nedávno konala, nám prezradila, že sa s kamarátkou vybrala minulý rok do zahraničia a pri tomto výlete takmer prišla o život. „V Paríži nabúralo do nás s kamarátkou na skútri auto a vlastne skoro ma zabilo. To bola asi najnepríjemnejšia zatiaľ vec," povedala dnes už s úsmevom blondínka.

Kvôli tomuto incidentu bola dosť dlho počas leta indisponovaná a kam sa pohla, tam ju sprevádzali zdravotnícke pomôcky. „Klopem si. Dúfam, že nič také už sa nestane. Ale to bol dosť zlý zážitok a zrovna minulé leto. Čiže tento rok si konečne to svoje leto užívam trošku inak ako s ortézou a barlami," povedala nám Aless, ktorá mala naozaj šťastie v nešťastí. Viac sa o sympatickej speváčke a jej vysnívanej destinácii dozviete vo videorozhovore vyššie.

Aless Capparelli skončila po výlete v Paríži s ortézou na nohe.
DRÁMA! Dovolenka slovenskej speváčky
Zdroj: Instagram A.Č.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Aless Capparelli mala na Aless Capparelli skončila po V Paríži takmer Aless Hoci v Paríži skončila Aless Capparelli myslí pozitívne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
VIDEO: Martin Bublavý,
FOTO: Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články