Mladý Habo 4 roky od šou Moja mama varí lepšie ako tvoja: Dospel a zaguľatil sa... Ten sa ale zmenil! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Mladý Habo 4 roky od šou Moja mama varí lepšie ako tvoja: Dospel a zaguľatil sa... Ten sa ale zmenil!

Viliam a Dávid Habovci
Viliam a Dávid Habovci
Zdroj: Facebook D.H.
21.05.2019 13:30

BRATISLAVA - Už sú to takmer štyri roky, čo sa na jojkárskych obrazovkách prvýkrát objavila rodinka Habovcov. Otec Viliam so synom Dávidom (19) si vďaka svoju vystupovaniu pred kamerou okamžite získali srdcia väčšiny divákov, ktorí si šou Moja mama varí lepšie ako tvoja často zapínali práve kvôli nim. Pozrite sa, ako sa Habo junior zmenil!


Habovci sa počas svojho dlhého pôsobenia pred kamerami stali fenoménom a niekoľko ich hlášok doslova zľudovelo. Niet sa čo čudovať, že si táto zohraná dvojica na konto pripísala úctyhodný počet fanúšikov, ktorí boli neskutočne sklamaní, keď otec so synom z televízie zmizli.

Takto Dávid a Viliam Habo vyzerali v začiatkoch šou Moj mama varí lepšie ako tvoja.
Mladý Habo 4 roky
Zdroj: Facebook D.H.

Po svojich 16-tich výhrach a 5-tich remízach si však na bankový účet pripísali aspoň krásnu sumičku 9000€. Ich popularita to síce ešte na chvíľu ustála, potom však zostalo ticho. Z jojkárskych obrazoviek zmizli pred viac ako dvomi rokmi a kým tatko Vilo sa počas tohto obdobia výrazne nezmenil, to isté sa nedá povedať o jeho synátorovi.

Z Dávida vyrástol dospelý chlap a je vidieť, že jeho postava aj tvár sa zaguľatili.
Mladý Habo 4 roky
Zdroj: Facebook D.H.

David Habo si dokonca nechal narásť bradu.
Mladý Habo 4 roky
Zdroj: Facebook D.H.

Ten časom, logicky, dospel a z pubertiaka sa stal dospelý muž. Nechal si narásť bradu a okrem toho je zjavné, že Dávid pribral aj nejaké tie kilečká navyše. To sa najviac prejavuje na jeho tvári a zaguľatenom brušku. Na druhej strane, stáva sa z neho chlap ako má byť a s jeho televíznou popularitou má o neho určite záujem aj nejedna mladá slečna.

Spoznali by ste na fotografiách Dávida Haba?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 976Galéria

Viliam a Dávid Habovci Takto Dávid a Viliam Z Dávida vyrástol dospelý David Habo si dokonca Dávid a Viliam Habovci Takto vyzerá Dávid Habo Takto vyzerá Dávid Habo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: TV JOJ, Facebook, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články